Dedinje, Savski Venac, Beograd
Na prodaju je luksuzan četvorosoban stan u blizini Belog Dvora, smešten u novoj rezidencijalnoj zgradi visokog kvaliteta. Ova nekretnina pruža... više
900.000€ (5 000 €/m²)
Višnjička Banja, Palilula, Beograd
VIŠNJICA - LUX NOVOGRADNJA - STAN KOJI SE PRILAGOĐAVA VAŠEM ŽIVOTU U srcu mirne i uređene a na početku Višnjičke banje, na korak od PerSu... više
130.000€ (2 203 €/m²)
Crveni Krst, Beograd
Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, uknjižene površine... više
595.000€ (5 000 €/m²)
Lekino Brdo, Beograd
Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više
182.850€ (3 324 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - BW Riviera, nalazi se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija,... više
960.000€ (8 000 €/m²)
Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd
Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa, parking, gasno grejanje, uknjižen, odlična lokacija SEO TEKST OGLASA:... više
138.000€ (2 875 €/m²)
Politika, Stari Grad, Beograd
3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu... više
105.000€ (1 640 €/m²)
Vitanovačka, Voždovac, Beograd
3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više
171.177€ (2 806 €/m²)
Darvinova pošta, Voždovac, Beograd
3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97,35m2, 2/7, EG, lift, terasa. Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod Darvinove pošte. Stan u izgradnji,... više
255.000€ (2 628 €/m²)
Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd
3.5, 96m2 (dve terase), 7/7 (povučen sprat), lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja... više
408.000€ (4 250 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića 3.5, 90m2 (lođa 5m2), CG, lift, 6/8 Odličan troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na samom početku... više
295.000€ (3 277 €/m²)
Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva 4.0, 91m2, VPR/2, grejanje na struju, interfon, podrum U ponudi za prodaju autentičan, četvorosoban,... više
377.000€ (4 142 €/m²)