Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1824 oglasa

PRODAJA, 3.0 STAN NA ZVEZDARI

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

Na prodaju prostran i svetao trosoban stan, trostrano orijentisan, na Zvezdari. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika,... više

195.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 172m2, 465000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

465.000€ (2 703 €/m²)

  • 3 soba
  • 172m²
  • 2.sprat

- stari grad sf 2661

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Prodaje se dupleks u Ulici Šanticevoj na Dorćolu, 131m2, sa predivnom terasom, studiom i zajedničkom prostorijom. Zgrada nema lift. U potpunosti... više

430.000€ (4 095 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 105m²
  • 4.sprat

- zvezdara sf 2634

Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Oliverina – Nameštena garsonjera 28m2 + terasa 7m2 + Parking Prodaje se izuzetno funkcionalna i kompletno nameštena garsonjera u mirnom... više

127.000€ (4 535 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • 2.sprat

3.0, Sannyville, Slanački put, 74m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

3.0, Sannyville, Slanački put, 74m2, 3/5, CG, lift, lođa, parking. Na prodaju svetao, moderan, trosoban stan u popularnom naselju Sannyville.... više

235.000€ (3 175 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Strumička 85m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

3.0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Cvetni Trg - Mišarska 65m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno... više

399.000€ (6 138 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/7 spratova

Vračar, Krunski venac - Smiljanićeva 64m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je... više

285.000€ (4 453 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1/5 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 128m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 5.0, 128m2 (dve terase 9m2), 6/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

485.830€ (3 795 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 128m²
  • 6/8 spratova

Savski venac, Belgrade Waterfront - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan), 1

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Belgrade Waterfront - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan) - A Haven of Quality Living! 4.0, 109m2 (two terraces 11m2), 12/17,... više

770.000€ (7 064 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 12/17 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića, 160m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića 4.0, 160m2, EG, lift, 6/6, telefon, interfon, garaža Luksuzan dupleks na prestižnoj lokaciji sa... više

665.000€ (4 156 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 160m²
  • 6/6 spratova

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN -

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3.5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon,... više

498.888€ (5 422 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 5/21 spratova