Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1824 oglasa

PRODAJA, 3.0 STAN SA PARKING MESTOM, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Stan se nalazi u jednoj od najlepsih ulica na Lionu, paralelnoj sa Bulevarom kralja Aleksandra, mirnoj i manje prometnoj. Zgrada je iz perioda... više

265.000€ (4 140 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN NOVIJE GRADNJE, PALILULA

Palilula, Palilula, Beograd

Funkcionalan trosoban stan u centru grada. U blizini je Botanicka basta, supermarketi, skole, na deset minuta hoda je Bajlonijeva pijaca, a... više

265.000€ (3 581 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 6.sprat

SAVSKI VENAC AUTOKOMANDA 71m2 , 2T , 265000e

Autokomanda, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Autokomanda, Partizanov stadion, 3.0, 71 m2 sa 2 terase, VPR od III sprata, eg, lift, interfon, klima,... više

265.000€ (3 732 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Visoko prizemlje.sprat

3.0, Dimitrija Tucovića, 66, 35m2

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.0, Dimitrija Tucovića, 66,35m2, 2/5, toplotne pumpe, terasa, lift Novogradnja u izgradnji, građevinska dozvola, cena s obračunatim PDV-om... više

265.400€ (4 021 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/5 spratova

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 68m2

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 3.0, 68m2 (lođa), 18/22, CG, lift, telefon, interfon, klima, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih... više

265.880€ (3 910 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 18/22 spratova

3.0, Slavujev venac, Jovana Ćirilova, 66, 5m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

3.0, Slavujev venac, 66,5m2, LUX, 3/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisan. Gradnja visokog kvaliteta, sa po dva stana na spratu,... više

266.000€ (4 030 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 3/4 spratova

Palilula, Karaburma, Milorada Dimitrijevića , 2.0, 51m2, 230000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 105351, I/VII, lift, uknjizen, nov, novogradnja, ostava. Stan u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem , svetao , bez... više

230.000€ (4 509 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/7 spratova

Stari grad, Politika, Hilandarska, 2.0, 48m2, 230000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 108015, VPR/V, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta,... više

230.000€ (4 791 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 3.0, 100m2, 230000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 6/6 spratova

Bajkoviti stan u zelenoj oazi, 88 m², V sprat, Beograd, Miljakovac – 249.000

Miljakovac, Rakovica, Beograd

• Dobrodošli u oazu mira, svetlosti i dobrih vibracija! Sa zadovoljstvom vam predstavljamo dvoetažni stan ukupne površine 88m2 na petom spratu... više

249.000€ (2 829 €/m²)

  • soba
  • 88m²
  • 5/6 spratova

Čukarica, Bele vode, Bogdana Velaševića, 4.0, 110m2, 240000 EUR

Bele Vode, Beograd

Na prodaju lep četvorosoban duplex na Belim vodama.Stan je uknjižen na 88m2 ali realna površina stana iznosi 110m2.Stan je potpuno renoviran... više

240.000€ (2 181 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/3 spratova

Premijum stan - život u kompleksu u kome ima sve

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

231.429€ (3 306 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova