Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1836 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130599, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.0, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130493, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 42m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130602, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

NOVOGRADNJA! Jednoiposoban stan 42m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) - 84.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan 44 m2, III sprat, Dudovi, Obrenovac - 81.400€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan stan površine 44 m² u mirnom i porodičnom naselju Dudovi, Obrenovac. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, idealnoj za... više

81.400€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/3 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 45m2 , (2L) , 84780e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

84.780€ (1 884 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Zemun, Centar, Bežanijska, 1.0, 31m2, 79000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 127797, PR/I, uknjizen. Prodaje se kompletno namesten, funkcionalan stan povrsine 31m2, okrenut ka dvoristu, u zajednickom dvoristu,suncan,... više

79.000€ (2 548 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 43m2, 79550EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130620, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

79.550€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 4.sprat

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 4.0, 63m2, 85500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više

85.500€ (1 357 €/m²)

  • 4 soba
  • 63m²
  • 1/2 spratova

Lazarevac, Lazarevac (mesto), Branka Radičevića, 2.0, 50m2, 79900EUR

Lazarevac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 126231, III/III, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

79.900€ (1 598 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Medaković, Braće Srnić, 2.0, 43m2, 80000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 106204, VII/VII, lift, uknjizen, podrum. Stariji bracni par prodaje NEUSELJIV stan, sto znaci da ostaju u njemu za zivota. Lep,svetao,... više

80.000€ (1 860 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 7/7 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 44m2, 81400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130612, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

81.400€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²