Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Voždovac, Autokomanda, Jove Ilića, 3.5, 80m2, 237000 EUR

Autokomanda, Beograd

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje... više

237.000€ (2 962 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

PALILULA PROFESORSKA KOLONIJA 83m2 , 2T , 237500e

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Mise Vujica, 3.0, 83 m2 sa terasom i lodjom, III od III sprata, podno grejanje,... više

237.500€ (2 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3.sprat

Palilula, Hala Pionir - Miše Vujića 68m2

Hala Pionir, Palilula, Beograd

3.0, 68m2(mereno 83m2),terasa i lođa, 3/3,LUX, podno grejanje, inverter klima, interfon, internet, mogućnost zakupa garažnog mesta Kratka ulica... više

237.500€ (3 492 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta, 67m2

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta 2.0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking Funkcionalan... više

238.000€ (3 552 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 6/8 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Podujevska, 3.0, 106m2, 238545 EUR

Cvetkova Pijaca, Beograd

U mirnom kraju okoline Olimpa tačno ispod Cvetkove pijace vrlo kvalitetna i moderna stambena zgrada sa prelepo uredjenim zelenim vrtom. Mogućnost... više

238.545€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 5/5 spratova

Zvezdara, Đeram - Marka Oreškovića 68m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

3.5, 68m2 (terasa), CG, 4/4, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv. Mirna, jednosmerna ulica Marka Oreškovića se prostire od ulice... više

239.000€ (3 514 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića, 57m2

Denkova Bašta, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2.0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi... više

239.000€ (4 192 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 8/8 spratova

Centar, Takovska+dvorište

Takovska, Stari Grad, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo, odličan stan u Takovskoj ulici koji lokacijski pripada opštini Stari grad. Pozicioniran je na prizemlju u izvanrednoj... više

239.000€ (3 676 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/5 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN , VUKOV SPOMENIK

Vukov Spomenik, Palilula, Beograd

Stan se nalazi u izuzetno lepoj i odrzavanoj zgradi, u blizini Ivankovacke ulice i Vukovog spomenika. Funkcionalnog je rasporeda, severo-istocno... više

240.000€ (4 528 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske, 86m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 3.5, 86m2 (dve lođe 6m2), 3/8, CG, lift, podrum, parking Svetao i funkcionalan, porodičan stan u kvalitetnoj... više

240.000€ (2 790 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 3/8 spratova

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 67m2

Kluz, Zvezdara, Beograd

3.0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat... više

240.000€ (3 582 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 3/9 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 92m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

3.5, 92m2 + lođa i terasa, 9/11, CG, lift, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Na Vidikovcu, koji je deo gradske opštine Rakovica, smeštena... više

240.000€ (2 608 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 9/11 spratova