Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1819 oglasa

Vračar, Tašmajdan - Resavska 86m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

3.0, 86m2 (balkon 2.60m2), 2/3, CG, renoviran, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv. Resavska ulica prostire se od Bulevara... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca, Pećska, 5.0, 118m2, 320000 EUR

Đeram Pijaca, Beograd

Komforan, potpuno renoviran stanu zgradi novije gradnje, uređen kao poslovni prostor, dupleks - na prvom nivou nalazi se boravak, dve sobe,... više

320.000€ (2 711 €/m²)

  • 5 soba
  • 118m²
  • 6/6 spratova

Vračar, Resavska, 86m2, salonski, uknjižen ID#1574

Centar, Vračar, Beograd

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka i Bulevara kralja Aleksandra nudimo Vam na prodaju renoviran, trosoban, salonski... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 88m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

3.0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući... više

359.000€ (4 079 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 5/5 spratova

Dedinje, Kronštatska ID#1484

Dedinje (Rtv Pink), Savski Venac, Beograd

Na prestižnoj lokaciji, okružen parkovskim zelenilom, nalazi se ovaj komforan trosoban stan na drugom spratu, sa parking prostorom ispred zgrade.... više

359.000€ (4 174 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Selling flat Vracar Neimar Hram Krst Trg Slavija Savski Beograd wheelchair ramp

Naimar Cubura Beogradska Juzni Hram Trg, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6,... više

308.000€ (2 825 €/m²)

  • 4 soba
  • 109m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

ODLICAN TROSOBAN STAN - BW DIVA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

359.888€ (3 954 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • 1.sprat

VRACAR CUBURA 92m2 , L , 360000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift,... više

360.000€ (3 913 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića, 108m2

Činovnička kolonija, Voždovac, Beograd

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano... više

360.000€ (3 333 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 1/1 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića, 94m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3.0, 94m2, 3/3, EG, lift Stanovi u savremenoj novogradnji u ulici Bože Jankovića, izgrađeni od... više

322.000€ (3 425 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 94m²
  • 3/3 spratova

Zemun-Banatska 106kvm (119kvm) ID#25987

Gornji grad, Zemun, Beograd

Zgrada je iz 2012. godine, stan je izuzetan, sređen, komplet namešten, LUX. Retko u ponudi stanova da imate stan u kome nema šta da se radi,... više

310.000€ (2 924 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 106m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.5, 73m2, 310000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osuncan 2.5 stan sa parkingom u... više

310.000€ (4 246 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 3/4 spratova