Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd
Dva stana (1.5+2.0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice... više
195.000€ (2 785 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad, centar - Kneza Mihaila 7.0, 159m2, 4/4, CG, lift, telefon U pešačkoj zoni, u ulici Kneza Mihaila, u zgradi sa zabeležbom svojstva... više
720.000€ (4 528 €/m²)
Studentski Trg, Stari Grad, Beograd
0.5, 24m2, 6/7, lift, podno grejanje, klima, interfon, internet, renoviran Ulica Kneginje Ljubice nalazi se u najstrožem centru Beograda, na... više
169.900€ (7 079 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad, centar - Hilandarska 1.5, 36m2 (terasa 5m2), 3/6, EG, lift, podrum Prodaje se stan na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Starog... više
218.000€ (6 055 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 1.5, 32m2 (terasa 5m2), 3/4, EG, lift U ponudi fenomenalan jednoiposoban stan u samom srcu Dorćola, u zgradi... više
170.000€ (5 312 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Simina, 3.0, 77 m2, lodja, IV od IV sprata (iznad je tavnski prostor), cg, bez lifta, interfon,... više
385.000€ (5 000 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Hilandarska, 1.5, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, polunamesten,... više
135.000€ (3 750 €/m²)
Andrićev Venac, Stari Grad, Beograd
4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja... više
435.000€ (3 849 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
Prodaje se odličan jednoiposoban stan u strogom centru Beograda, na samo 5–10 minuta hoda od Skadarlije, u neposrednoj blizini Trga Republike,... više
173.900€ (3 780 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 94045, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, nov luks, stara gradnja, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više
319.000€ (4 907 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 125479, SUT/III, uknjizen. STAN U SUTERENU...Uknjizen na 30m2 +24 m2 koji du na legalizaciji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više
150.000€ (2 777 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 125321, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više
450.000€ (4 090 €/m²)