Za upit stanova Paracin pronađeno 35 oglasa

Kompletno renovirani stan

Centar, Paraćin

U ponudi trosobni stan niže spratnosti, renoviran, stolarija pvc, grejanje gas, podno. Stan se prodaje sa nameptajem. Stan se sastoji od ulaznog... više

85.000€ (1 214 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • .sprat

Prodaje se novi neuseljavani stan - odmah usljiv

Centar, Paraćin

Stan novosagrađeni, neuseljavan. Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji. Stan se sastojii od ulaznog hodnika, spavaće sobe , kuhinje sa... više

79.200€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • .sprat

Stan u prodaji niže spratnosti-zidana garaža se prodaje za 5000 eur-a

Centar, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u: kuninju, dnevni broravak sa terasom, spavaću sobu sa terasom, kupatilo renovirano,... više

58.000€ (935 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • .sprat

Prodaja trosobnog stana

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5/5 spratova

Kompletno renovirani stan koji poseduje dve terase

Jagodnjak, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi u prostranu kuhiju sa trpezarijom i terasom pa dalje u prostrani dnevni boravak boravak sa... više

53.000€ (868 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • .sprat

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1200 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

34.100€ (1 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

34.100€ (1 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova

Jednosoban stan u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji, po ceni od 1100 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

48.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

Kompletno opremljen i namešten stan

Gloždak, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u spavaću sobu, kombinovanu sobu, kupatilo. Stan poseduje dve terase. Stan je odmah... više

78.000€ (1 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 78m²
  • .sprat

Prodaja, Stan, 61m2 , Paraćin

Paraćin

Na prodaju stan površine 61 m², smešten na svega nekoliko minuta od centra grada. Idealan je kako za porodični život, tako i kao investicija.... više

53.000€ (868 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan u novogradnji -odmah useljiv

Centar, Paraćin

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom... više

143.550€ (1 650 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • .sprat

Hitno se prodaje stan u centru Paraćina

Centar, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sai trpezarijom, kupatilo, terasa, podrum. Stan je renoviran, stolarija... više

55.000€ (982 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • .sprat