Za upit stanova Novi Sad Bulevar pronađeno 309 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – BULEVAR OSLOBOĐENJA 73m2 TROSOBAN (MOŽE ČETVORO

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno... više

206.000€ (2 821 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD – DUPLEKS BULEVAR EVROPA 70m2 ČETVOROSOBAN STAN

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – dupleks na Bulevaru Evrope, četvorosoban stan 70m2, novogradnja, odlična lokacija iza hotela Šeraton Funkcionalni... više

175.100€ (2 501 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 70m2, 170000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 131815, V/, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. BULEVAR EVROPE - DUPLEX 70m2 sa 3 spavace sobe.... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Na prodaju jednoiposoban stan - Bulevar Evrope 42m2

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 42m2 na traženoj lokaciji u delu grada Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom... više

144.200€ (3 433 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 5/6 spratova

NA PRODAJU ČETVOROSOBAN DUPLEKS STAN 96M² BULEVAR EVROPE NOVI SAD – U BLIZI

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na... više

188.700€ (1 965 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001197

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više

118.450€ (3 037 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvosoban stan ID#1001195

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

177.160€ (2 952 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Prodaje se odličan penthaus, Bulevar Evrope, 136m2, terasa 90m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – penthaus Bulevar Evrope 136m2 + terasa 90m2, luksuzan Prodaje se luksuzan penthaus u Novom Sadu, Bulevar Evrope... više

374.544€ (2 675 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Trosoban stan, Bulevar Oslobođenja / Devet Jugovi

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

OPIS: Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića.... više

202.780€ (2 856 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • vp/5 spratova

Prodaje se dvosoban namešten stan, širi centar - Bulevar Oslobodjenja 49m2

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – dvosoban stan površine 49m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Bulevara... više

158.100€ (3 226 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Rumenački put, Bulevar Evrope - Jednoiposoban stan + parking ID#1001

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom... više

128.750€ (3 576 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Dvosoban stan ID#1001106

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

204.000€ (3 138 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat