Za upit stanova id pronađeno 4810 oglasa

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001212

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara... više

131.530€ (3 653 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Liman II - Komforan trosoban stan ID#1001112

Liman II, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman II, ulica Dr Ivana Ribara. Predstavljamo po strukturi odličan trosoban stan za renoviranje na jednoj od najtraženijih lokacija... više

193.000€ (2 573 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 6/10 spratova

Prelep komforan stan u strogom centru Jagodine – idealna lokacija!

Centar, Jagodina

Ako tražite stan koji spaja komfor, praktičnost i savršenu lokaciju – upravo ste ga pronašli! Strogi centar Jagodine U neposrednoj blizini... više

105.000€ (1 235 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižen, namešten troiposoban stan ID#1000850

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Mirona Đorđevića. Uknjižen, kompletno namešten troiposoban stan. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa... više

173.000€ (2 276 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižen, neuseljavan četvorosoban stan ID#1001205

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Jovana Bijelića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, veoma funkcionalan četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i... više

142.600€ (2 008 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 71m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Liman III - Uknjižen dvosoban stan ID#1001186

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Uknjižen, odličan dvosoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak... više

153.800€ (2 957 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 4/13 spratova

Novi Sad, Liman III - Uknjižen četvoroiposoban stan ID#1001157

Liman III, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Renoviran, uknjižen četvoroiposoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje u neposrednoj... više

339.900€ (2 360 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 144m²
  • 7.sprat

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001122

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara,... više

187.900€ (2 935 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Adice - Četvorosoban stan + krovna terasa 80m2 ID#1001088

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji u manjem stambenom kompleksu sa privatnim dovorištem za stanare. Izdvajamo... više

148.320€ (1 901 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Lipov gaj - Odličan, renoviran dvosoban stan ID#1000984

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, komforan, kompletno renoviran dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj; na jednoj od... više

164.800€ (2 496 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Mirijevo, novogradnja, trosoban stan, cena sa PDV, lux ID#1493

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan trosoban stan u Mirijevu u izgradnji Funkcionalna trosoban stan u izgradnji se nalazi na III spratu na odličnoj lokaciji... više

197.800€ (2 300 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/3 spratova