Za upit stanova id pronađeno 4784 oglasa

Novi Sad, Telep - Namešten dvoiposoban stan ID#1001053

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odlično održavan stan u sklopu porodične kuće, uknjižen 1/1. Na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u... više

181.280€ (2 060 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Sremska Kamenica, Popovica - Nov dvoiposoban stan ID#1001154

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više

169.900€ (3 205 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Sremska Kamenica, Popovica - Nov četvorosoban stan ID#1001155

Popovica, Petrovaradin, Novi Sad

246.100€ (2 861 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Sremska Kamenica - Luksuzan petosoban tripleks stan ID#1000911

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban tripleks... više

489.000€ (3 372 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 145m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen četvorosoban stan ID#1000640

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Uknjižen, kompletno i kvalitetno namešten četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

339.900€ (3 365 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Kej - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001009

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan dvoiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtaženijih lokacija... više

270.380€ (3 605 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednosoban stan ID#1000618

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Predstavljamo odličan jednosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, osnovne škole,... više

113.300€ (3 540 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001117

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge... više

200.850€ (3 462 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen trosoban stan ID#1001046

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan, uknjižen, kompletno namešten trosoban stan u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih... više

182.000€ (3 192 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen troiposoban stan ID#1001145

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Milana Koma. Izdvajamo iz ponude odličan, nov troiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj... više

257.500€ (2 959 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Bulevar - Uknjižen dvoiposoban dupleks ID#1001038

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar, ulica Novosadskog sajma. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace,... više

169.950€ (1 909 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 89m²
  • 6.sprat

Novi Sad, Centar - Nov jednoiposoban stan ID#1001152

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Izdvajamo iz ponude uknjižen kompletno namešten jednoiposoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

250.000€ (5 208 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 2.sprat