Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1887 oglasa

Kula West 65 ID#28206

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Moderan, luksuzan stan, sa panoramskim pogledom, na izuzetnoj lokaciji. Kompletno opremljen visoko kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom.... više

390.000€ (6 393 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 14/39 spratova

Voždovac, Šumice, Ozrenska, 4.5, 142m2, 352000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 99534, VII/VII, dupleks, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlicno... više

352.000€ (2 478 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • 7/7 spratova

Zemun, Batajnica, Stevana Dubajića , 2.5, 106m2, 240000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 123375, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaju se tri stana... više

240.000€ (2 264 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla, , 3.0, 74m2, 199950EUR

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijski ID: 129419, IV/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Moderna... više

199.950€ (2 702 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 4/5 spratova

Vračar, Crveni krst, Loznička, 4.0, 119m2, 595000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, uknjižene površine... više

595.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 6/6 spratova

Zemun, Novi grad, Kranjska, 2.5, 55m2, 174900EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom... više

174.900€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²

Novi Sad, Telep, Somborska, 4.5, 129m2, 333566EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODICAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUSKU... više

333.566€ (2 585 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – ekskluzivan trosoban/četvorosoban Duplex Californ

Centar, Novi Sad

Novi Sad – u ponudi je ekskluzivan Duplex izgradnje 2020. godine, projektovan u California stilu, idealan za: Stan na dan, California Mini Hostel,... više

200.850€ (2 282 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • .sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona, 55m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 10/17, CG, dva lifta, interfon, podrum, parking Opremljen dvosoban... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Zvezdara, Bulbulder – Krfska, 51m2 + 30m2 terasa

Bulbulder, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Bulbulder – Krfska 2.0, 51m2 + terasa 30m2, VPR/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvorišno orijentisan, dvosoban stan sa terasom... više

250.000€ (4 901 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • vp/5 spratova

LUX novogradnja 4.0 153m2 504900e

Voždovac, Beograd

Prodaje se četvorosoban stan lux novogradnja na Voždovcu Vojvode Stepe preko puta škola i vrtiċa na samo 6 km od centra grada, Posebna pažnja... više

504.900€ (3 300 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 153m²
  • 7./9 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

98.600€ (3 651 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 2/8 spratova