Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1891 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 144200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100504 CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen, četvorosoban stan, na top lokaciji u centru... više

144.200€ (2 486 €/m²)

  • 4 soba
  • 58m²
  • 5/6 spratova

Stan! Dobijate dva stana po ceni jednog u centru!

Centar, Sombor

Prodaje se prostran stan u centru grada na odličnoj lokaciji! Ova neverovatna nekretnina ima površinu od 110 m² i zatvorenu terasu od 135 m²... više

108.200€ (983 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 110m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad, Beograd

4.0, 110m2 (67m2+43m2) duplex , terasa, 1/2, EG, terasa, interfon, telefon, ktv, uknjiženo 63m2 Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem centru... više

295.000€ (2 681 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 1/1 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – 2, 5-SOBAN PORODIČNI STAN 59m² – NOVO NASELJE,

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju je potpuno renoviran dvosoban stan od 59 m², smešten na 7. spratu (od 11) u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih u Novom Naselju, Novi Sad.... više

149.940€ (2 541 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Stan u centru, prizemlje

Centar, Jagodina

Prodajemo jednosoban stan u centru grada u prizemlju , kompletno namešten odličnog rasporeda , sređen renoviran . Stan se sastoji od hodnika... više

57.000€ (1 900 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova

4,0 stan , centar, 99 m2, V sprat, cg.

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji u centru, u neposrednoj blizini paravnog i ekonomskog fakulteta. Zbog svoje lokacije odlična investicija... više

198.040€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 5/7 spratova

blok 62 , dvoiposoban, odmah useljiv ID#5700

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan... više

199.000€ (3 109 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 18/19 spratova

Salonac centar Bajloni Stari grad 88m2 289.900€

Bajlonova pijaca, Stari Grad, Beograd

Prodaje se izuzetan salonski stan u samom centru grada u ulici Džordža Vašingtona. Stan se nalazi na 1. spratu, veoma je svetao tokom celog... više

289.900€ (4 831 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca – prostran i funkcionalan stan na

Centar, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca, na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija, u blizini fakulteta, škola, obdanista i svih neophodnih... više

145.000€ (2 230 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

254.847€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 95m²
  • 3/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

252.164€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 6/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

108.528€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • 2/6 spratova