Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1891 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 41m², Bulevar Oslobođenja, renovir

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, kompletno renoviran i namešten dvosoban stan površine 41m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom... više

158.610€ (3 868 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Oglas

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, Detelinara, odlična lokacija pogodna za život i investiciju. Stan je kompletno renoviran i namešten,... više

129.540€ (3 159 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 4.sprat

Dvoiposoban stan u izgradnji 60 m2, PK, Obrenovac (CENTAR) - 118.425€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 59,81m2, koji se nalazi na potkrovlju stambeno - poslovne zgrade sa liftom, PR+3+PK na odličnoj... više

118.425€ (1 973 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • Potkrovlje.sprat

Troiposoban stan u izgradnji 86 m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 169.925€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan 85,82m2 koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

169.925€ (1 975 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 1.sprat

Dvoiposoban stan u izgradnji 62m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 122.880€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

122.880€ (1 981 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namen

Senjak, Beograd

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namene, idealna lokacija 38m2, 1.5, PR/4, klima, zaseban ulaz Ovaj... više

169.000€ (4 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Prodajem stan u centru Kragujevca

Centar, Kragujevac

Na prodaju stan površine 45 m² u samom centru Kragujevca, u neposrednoj blizini škole. U stanu ostaje kuhinja. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji,... više

83.000€ (1 844 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

Najbolji kvalitet i konfor za najnižu cenu, a proverite šta može još

Petrovaradin, Novi Sad

Želite mir i jutarnji cvrkut ptica, na lokaciji sa koje ste u centru Novog Sada za 7 minuta. Želite spoj kvaliteta, konfora i najbolje cene.... više

167.630€ (1 802 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Obratite pažnju, ne propustite, poodmakla faza radova, Dvosoban stan sa fantas

Petrovaradin, Novi Sad

89.810€ (1 871 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1/3 spratova

Prodaja trosobnog stana

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5/5 spratova

Stan, Poslovni prostor, Centar, Sud

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorišta...Stan je idealan za kancelarije,... više

108.000€ (2 117 €/m²)

  • 1 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan u potkrovlju ! Postoji mogućnost kupovine preko kredita!!

Centar, Jagodina

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita... više

66.000€ (1 047 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova