Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1886 oglasa

RIJEKA RIJEKA 100m2 , T , 355000e

Rijeka, Rijeka, Rijeka

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Hrvatska, Rijeka, Agaticeva, 4.0, 100 m2, terasa, III od V spratova, eg-gas, telefon,... više

355.000€ (3 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 3.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 82m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3.0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom... više

390.000€ (4 756 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 9/15 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 145000€

Podbara, Novi Sad

Bez ulaganja, Tražena lokacija, Dvosoban, 52m2, Podbara +++ Agencijska oznaka stana 1057210, CENA 145000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA.Dvosoban,... više

145.000€ (2 788 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 7/7 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – trosoban stan 72m2 Beogradski kej, terasa, 2 franc

Kej, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju odličan trosoban stan površine 72m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Beogradski kej. Stan... više

255.000€ (3 541 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/18 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 4.0, 123m2, 713400 EUR

Blok 65, Beograd

U ponudi je deluxe sređen stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa... više

713.400€ (5 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 123m²
  • 14/40 spratova

2.5, Centar, Kej

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u samom centru grada na Nišavskom... više

113.500€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 7/7 spratova

Voždovac, Šumice - Ljermontova 25m2

Šumice , Voždovac, Beograd

0.5, 25m2 (balkon), 2/8, lift, CG, interfon, internet, KTV, klima, video nadzor Ljermontova ulica nalazi se u mirnom delu Šumica, između Ustaničke... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 2/8 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 67m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više

299.925€ (4 476 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 4/8 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 54m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 54m2 (terasa 3m2), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više

205.200€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/8 spratova

Renoviran, kompletno naešten stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

STAN KOJI SE NE PROPUŠTA – CENTAR JAGODINE! Prodaje se kompletno renoviran i potpuno namešten stan u samom srcu Jagodine – na TOP lokaciji,... više

59.000€ (1 113 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 5/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 160000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102251 - CENA 160000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen troiposoban stan na odličnoj lokaciji blizu Bulevara i Futoške... više

160.000€ (3 018 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 53m²
  • 7/9 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA GORNJEM DORCOLU

Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd

Stan na Dorcolu na odlicnoj lokaciji, kompletno renoviran, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostran i funkcionalan, sa kvalitetnim... više

200.000€ (6 060 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat