Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1595 oglasa

Čukarica, Banovo brdo, Orfelinova, 7.0, 245m2, 637000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 105098, II/, dupleks, klima, salonski, telefon, terasa(3), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

637.000€ (2 600 €/m²)

  • 7 soba
  • 245m²
  • 2.sprat

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina, 62m2

Delta City, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina 2.0, 62m2 (terasa 5m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, parking U podudi stan u luksuznoj... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/6 spratova

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 2.0, 48m2, 187000 EUR

Vidikovac, Beograd

U najlepšem delu Vidikovca, u urednoj i dobro održavanoj zgradi, odličan dvosoban stan na prvom spratu. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba,... više

187.000€ (3 895 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Voždovac, Autokomanda, Ustanička, 3.0, 64m2, 176500 EUR

Autokomanda, Beograd

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan,... više

176.500€ (2 757 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 3/3 spratova

Stari grad, Centar, Obilićev venac , 2.0, 241m2, 880000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 106757, VIII/IX, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp, deljiv. Retko u ponudi, u strogom centru... više

880.000€ (3 651 €/m²)

  • 2 soba
  • 241m²
  • 8/9 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Tadije Sondermajera, 3.0, 75m2, 370000 EUR

Blok 65, Beograd

Nov stan u Wellportu, opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, veoma komforan i odličnog rasporeda prostorija. Čine ga dnevni boravak... više

370.000€ (4 933 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130592, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²

Stari grad, Politika, Hilandarska, 2.0, 48m2, 230000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 108015, VPR/V, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta,... više

230.000€ (4 791 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Vukov spomenik, nov stan 109m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Stan 109m2 sa terasom, prvoklasnog kvaliteta gradnje, odlična pozicija, centar grada. Neposredna blizina Vukovog spomenika, ulaz sa video nadzorom,... više

416.380€ (3 820 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 4/6 spratova

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan četvorosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića124m2 (116m2 grejne + 8m2 terase i lođe), TA, 2/4, trostrano orijentisan Na prodaju četvorosoban... više

310.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Mijodraga Mijovića Kanta, 3.5, 84m2, 165000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 129962, NPR/III. Odlicna lokacija. Centralni deo Mirijeva, a u tihoj mirnoj ulici. Sve potrebno je u neposrednoj blizini. Stan... više

165.000€ (1 964 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.0, 40m2, 4/5

Vojvode Vlahovića, Beograd

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića 2.0, 40m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 40m2, smešten... više

124.900€ (3 122 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova