Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1595 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi, BW Quartet 1, 3.0, 71m2, 325000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 118533, II/VIII, klima, lift, terasa, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena... više

325.000€ (4 577 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 2/8 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Vojvode Mišića, 2.0, 45m2, 92000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 130310, IV/V, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

92.000€ (2 044 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4/5 spratova

3.0, Depo, Bulevar kralja Aleksandra, 96m2

Depo, Zvezdara, Beograd

3.0, Bulevar kralja Aleksandra,opština, 96m2, 4/6, TP, 2 terase, lođa, lift, renoviran. Potpuno renovoran trosoban svetao stan sa dve terase,... više

325.000€ (3 385 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 4/6 spratova

Voždovac, Medaković 2, Rastka Petrovića, 4.0, 76m2, 163200EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 112543, I/III, klima, telefon, izvorno stanje, stara gradnja. Lep,prostran,funkcionalan stan,u mirnom naselju.Cetvorosoban stan,dvorisno... više

163.200€ (2 147 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Crveni krst, , 3.0, 83m2, 399000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan povrsine... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5/5 spratova

dvosoban stan sa garažnim mestom u kompleksu Lux 51 ID#5698

Bežanijska Kosa 1, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna... više

233.000€ (3 949 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića, 108m2

Činovnička kolonija, Voždovac, Beograd

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano... više

360.000€ (3 333 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 1/1 spratova

Odličan 2.5 stan u strogom centru

Nemanjina, Savski Venac, Beograd

Odličan i kompletno renoviran stan, izvorno 2.5, adaptiran u 3.5. Iz predsoblja stana se ulazi u sve prostorije. U stanu je sve promenjeno... više

332.000€ (5 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića, 77m2

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 3.0, 77m2 (terasa 8m2), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum U bloku 34, u ponudi je odličan... više

246.000€ (3 194 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 6/6 spratova

Voždovac, Trošarina, Milisava Đurovića, 4.0, 70m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se cetvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa... više

255.000€ (3 642 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Konjarnik, Glasinačka , 1.0, 38m2, 152000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131303, III/, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Konjarniku,jednosoban 38m2+7m2terasa,sakuhinjom,trpezarijom,predsobem,kupatilom... više

152.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3.sprat

Čukarica, Žarkovo, Šavnička, 2.0, 64m2, 105000 EUR

Žarkovo, Beograd

Na dobroj lokaciji, odličan duplex na šestom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

105.000€ (1 640 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 6/6 spratova