Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više
750.000€ (3 846 €/m²)
Karaburma, Beograd
Palilula, Karaburma - Pera Ćetkovića 2.0, 57m2, PR/3 Renoviran dvosoban stan (struja, voda, unutrašnja izolacija, aluminijumska stolarija... više
159.900€ (2 805 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130605, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
51.800€ (1 850 €/m²)
Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Stari Merkator, uknjižen, dvoiposoban stan, od 61m2. Na osmom je spratu od devet, sa liftom i centralnim grejanjem. Kompletno... više
240.000€ (3 934 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Agencijski ID: 117796, VII/XXIII, klima, lift(2), telefon, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo... više
408.000€ (5 100 €/m²)
Dušanovac, Beograd
U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija,... više
168.000€ (3 000 €/m²)
Senjak, Savski Venac, Beograd
Prodaje se stan u mirnom delu Senjaka, u Kuršumlijskoj ulici. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i 2 terase.... više
240.000€ (3 000 €/m²)
Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru,... više
250.000€ (3 676 €/m²)
Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 5.0, 101m2, 1/5, TA, lift, interfon, parking Stambeno-poslovna zgrada pod zaštitom spomenika... više
349.800€ (3 463 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130555, III/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji,... više
85.100€ (1 850 €/m²)
Đeram, Zvezdara, Beograd
3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je... više
420.000€ (6 000 €/m²)
Botanicka Basta, Palilula, Beograd
U centralnoj gradskoj zoni, izmedju Botanicke baste i Takovske ulice nalazi se ova nekretnina, izuzetno skladne strukture. Stan je klasican... više
275.000€ (3 055 €/m²)