Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1595 oglasa

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska, 116m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 5.0, 116m2, 1/12, CG, lift, telefon, interfon Prodaje se petosoban stan u najužem centru Beograda, u... više

438.000€ (3 775 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 116m²
  • 1/12 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 81m2 , L , 190000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Mirijevo, 16. oktobra, 3.0, 81.35 m2 sa lodjom, V od X spratova, cg, 3 lifta, odmah useljiv, izvorno... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5.sprat

Vračar, Hram Svetog Save - Braničevska, 148m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Braničevska 4.0, 148m2, terasa, 2/4, podno grejanje, toplotne pumpe, lift U ponudi četvorosoban stan u luksuznoj... više

784.400€ (5 300 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 2/4 spratova

VRACAR CUBURA 92m2 , L , 360000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift,... više

360.000€ (3 913 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Gradska bolnica, Preševska , 2.5, 80m2, 205000 EUR

Gradska Bolnica, Beograd

Lep dvoiposoban stan nadomak Zvezdarske šume i Cvetkove pijace, na dva nivoa. Na prvom nivou je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik... više

205.000€ (2 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 4.0, 113m2, 565000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 82647, XII/XIX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, novogradnja, garaza. Nova zgrada u "Beogradu na vodi", "Terra", odmah iza... više

565.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 113m²
  • 12/19 spratova

PALILULA KARABURMA 71m2 , 149000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Svetao, funkcionalan, sa potencijalom da se naprave dva stana. Dupleks stan, odličnog rasporeda, vrlo adaptibilan ukoliko neko želi da napravi... više

149.000€ (2 098 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova

Na prodaju – Renoviran trosoban stan 75 m² (uknjižen na 68 m²) u zgradi od

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prodaju je izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan površine 75 m² (uknjižen na 68 m²), smešten na 7. spratu kvalitetne zgrade od crvene... više

320.000€ (4 266 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 7/7 spratova

+ZVEZDARA VN 3833

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Odličan stan, po strukturi 3.0, u kvalitetnoj novogradnji. Svetao, u zgradi sa liftom. Prodaje se namešten. Parking mesto i ostava su uključeni... više

260.000€ (3 132 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 1/6 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji 62m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 122.880€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

122.880€ (1 981 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

BW HUDSON – POGLED NA REKU

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Hudson – prestizna zgrada na jednoj od najatraktivnijih lokacija u prvom redu do reke, u okviru ekskluzivnog kompleksa Riverline. Ova premium... više

393.888€ (6 252 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 7.sprat