Južni bulevar, Vračar, Beograd
3.0, Vračar, Sime Igumanova, 74m2, 5/7, CG, lift, terasa, parking, nov Nov, svetao stan stan s predivnim pogledom u mirnoj novoj zgradi. Cena... više
308.000€ (4 162 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Agencijski ID: 99053, XI/XVI, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. U novoizgradjenoj zgradi popularne... više
460.000€ (5 287 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više
1.134.888€ (6 560 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više
225.000€ (4 891 €/m²)
Zemun (meandri), Beograd
Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban... više
200.000€ (2 857 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 106910, I/VI, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, ostava, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep, zdrav 2.0... više
280.000€ (4 827 €/m²)
Skadarlija, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 4.0, 77m2 (terasa 2m2), 2/4, EG, telefon U ponudi salonski stan sa visinom plafona od 3m,... više
296.000€ (3 844 €/m²)
Krnjača, Beograd
Agencijski ID: 117785, II/II, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, deljiv, dvorisna zgrada. Prodaje se... više
91.500€ (915 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130617, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
94.350€ (1 850 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 131423, V/V, lift(2), terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. U neposrednoj blizini Cuburskog parka, u mirnoj i tihoj ulici,... više
390.000€ (4 756 €/m²)
Botanička bašta, Palilula, Beograd
2.5, 58m2(terasa), 7/8, lift, CG, podrum, interfon, internet, klima, ktv Nepokretnost je smeštena na samom početku ulice 27. marta, između... više
250.000€ (4 310 €/m²)
Denkova Bašta, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2.0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi... više
239.000€ (4 192 €/m²)