Vidikovački venac, Rakovica, Beograd
3.5, 92m2 + lođa i terasa, 9/11, CG, lift, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Na Vidikovcu, koji je deo gradske opštine Rakovica, smeštena... više
240.000€ (2 608 €/m²)
Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Mise Vujica, 3.0, 83 m2 sa terasom i lodjom, III od III sprata, podno grejanje,... više
237.500€ (2 861 €/m²)
Gornji Grad, Zemun, Beograd
Zemun, Gornji grad - Banatska 4.0, 92m2 (terasa 8m2), 2/2, podno grejanje, telefon, interfon, parking Odličan stan - dupleks od 92m2 + 7m2... više
249.000€ (2 706 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više
892.888€ (6 332 €/m²)
Železnik, Čukarica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više
160.210€ (2 715 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 130150, I/IV, terasa, uknjizen, podrum. Veoma svetao, dvostrano orijentisan, adaptibilan stan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije:... više
255.000€ (3 695 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
2.0, 64m2 (terasa 2.90m2), 1/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Krunski venac je lociran uz Krunsku ulicu zbog čega je... više
285.000€ (4 453 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Metropolitan) - odmah useljiv, ekskluzivna ponuda! 4.0, 109m2 (dve terase 11m2),... više
770.000€ (7 064 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, kompaktan studio u zgradi BW Eden. Nekretnina se nalazi u mirnom i intimnom okruzenju, orijentisana... više
169.000€ (5 281 €/m²)
Vidikovački venac, Rakovica, Beograd
Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan,... više
290.000€ (2 959 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Izdvajamo iz ponude izuzetan triplex stan u novoj gradnji, sa zasebnim ulazom i prostranom terasom. Stan je površine 141 m2 i nalazi se u sklopu... više
239.700€ (1 700 €/m²)
Centar, Voždovac, Beograd
Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine... više
170.000€ (2 786 €/m²)