Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1595 oglasa

Zemun, dvoiposoban stan, lux ID#1568

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Moderan stan u Zemunu koji će postati vaš lični raj! Karakteristike stana: Dnevni boravak sa trpezarijom: 16,71m² – savršena za odmor i druženje... više

175.080€ (3 018 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.0, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130493, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 42m²

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 1.5, 30m2, 82000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 120845, VPR/III, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum. Stan je u odlicnom stanju,... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

ZEMUN GORNJI GRAD 68m2 , 2T , 249000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica , 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon,... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1.sprat

Zemun, Donji grad, Radoja Dakića, 3.5, 98m2, 352800EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 121027, VI/VI, lift(2), terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, stambena zgrada. Troiposoban stan... više

352.800€ (3 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 6/6 spratova

Stanovi u izgradnji 39.32 m² – 96.47 m², Obrenovac

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra... više

1.650€ (42 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • .sprat

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 1/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

213.070€ (3 551 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 64m2

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

2.5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija... više

230.000€ (3 593 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Preševska, petosoban lux stan ID#1633

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

PRODAJA Stan 5.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Gradska bolnica, , Preševska, 155m2, 550000 eur . Agencijska provizija 2% više

550.000€ (3 548 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 155m²
  • 6/6 spratova

DUPLEKS, Trosoban stan 82m² + 36m², III sprat, Obrenovac - 110.000€ (NAMEŠ

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks stan površine 82m², sa opremljenim tavanskim prostorom, površine 36m², smešten na III spratu stambene zgrade, na veoma dobroj... više

110.000€ (1 341 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 3.sprat

VOZDOVAC SUMICE 25m2 , 107000e

Sumice, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2.sprat

BW KING’S PARK RESIDENCES Beograd na vodi 2.0. 290000€

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

U prestižnom kompleksu Beograd na. vodi u luksuznoj zgradi sa pogledom na reku prodaje se moderno opremljen dvosoban stan 54m2. 290000€.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5./16 spratova