Za upit stan pronađeno 4993 oglasa

PRODAJA, 2.0 STAN - ZABLJAK

Beograd

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Crnog jezera, nalazi se jednosoban stan povrsine 51 m2˛, idealan za miran zivot u prirodnom okruzenju... više

127.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

CUKARICA CERAK VINOGRADI 59m2 , 193000e

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja i kupatilo. uknjizen 5/7 BREZA više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 5.sprat

CAJETINA ZLATIBOR 40m2 , 4 , 110000e

Zlatibor, Cajetina, Čajetina

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. uknjizen 2/4 RUJANSKA više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2.sprat

Blok 65 - Tadije Sondermajera, 140m2 - 799.000e

Blok 65, West 65, Beograd

Novi Beograd, Blok 65 - Tadije Sondermajera 140m2, 5.0, 19/22, CG (kalorimetri), 3 lifta Luksuzno opremljen i vrlo svetao petosoban stan,... više

799.000€ (5 707 €/m²)

  • 5 soba
  • 140m²
  • 19/22 spratova

Novi Sad, Centar - Komforan četvorosoban stan ID#1001097

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo četvorosoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi... više

280.000€ (2 916 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan + parking ID#1001206

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

236.900€ (3 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

+VOŽDOVAC VN 2191

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon,... više

156.400€ (4 010 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Voždovac, Banjica - Paunova 77m2

Banjica, Voždovac, Beograd

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja,... više

220.000€ (2 857 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 8/12 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Kneza Višeslava

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više

750.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog, 69m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog 2.0, 69m2 (terasa 6m2), 1/2, TA, telefon, podrum U ponudi za prodaju odličan salonski stan na dobroj... više

195.000€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 1/2 spratova

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina, 120m2

Narodno pozorište, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5.0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan... više

510.000€ (4 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 120m²
  • 1/4 spratova

Skadarlija, renoviran, dvorište, INVESTICIJA!

Bajlonova pijaca, Stari Grad, Beograd

U ponudi je stan sa odvojenom spavaćom sobom, na lokaciji koja govori sama za sebe! Odlična investicija u svakom pogledu. Uknjižen na 18m2,... više

85.000€ (2 575 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 33m²
  • Suteren/5 spratova