Za upit stan pronađeno 4995 oglasa

Četvorosoban stan, kod Pravnog Fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 90m2, stvarne sa terasama 98m2, u blizini Pravnog Fakulteta. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, levo su... više

206.199€ (2 125 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 105000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102641 CENA 105.000e + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA Na prodaju svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 40m² na Novom naselju.... više

105.000€ (2 625 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

Garsonjera PETROVARADIN, 99000€

Gradic, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102572 - Cena 99 000 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižena garsonjera u Petrovaradinu u Starom gradu. Sastoji se... više

99.000€ (4 500 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 1/1 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129600€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102599 - Cena je 129 600 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Telepu u blizini kružnog toka.... više

129.600€ (3 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 115000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102537 - Cena 115.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se funkcionalan stan na Detelinari, površine 52m2. Nekretnina je... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 480000€

Sajam, Novi Sad

Luksuzna kompletno opremljena nekretnina u mini vili modernog stanovanja, sa sopstvenom garažom i dva dodatna parking mesta. Ulica mirna na... više

480.000€ (3 221 €/m²)

  • 5 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 119000€

Sajlovo, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102347 - Trosoban stan na Sajlovu. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, dve sobe, kupatila i proširene terase. Grejanje... više

119.000€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 140000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Agencijska šifra - 1102066... oglašena cena + 3 % provizije... UKNJIŽEN delimično renoviran stan na Novom naselju... Kvalitetna zgrada sa liftom... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2/5 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 66 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

165.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 255000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101952, cena nekretnine je255.000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar, 88 m2, trosoban, treći sprat. Salonski... više

255.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 3/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 90000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaja 1101505. CENA stana 90 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 28m² na odličnoj... više

90.000€ (3 214 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 6/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 69000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101712 CENA 70,000e +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban stan na Podbari, u neposrednoj blizini O.Š."Ivan Gundulić".... više

69.000€ (2 379 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/4 spratova