Za upit stan sa dvoristem Beograd savski Venac pronađeno 195 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 88m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

3.0, 88m2(terasa od 16m2), CG, PR/23, garaža, privatno dvorište (bašta) od 53m2, LUX, novo, interfon, internet, ktv Nadomak reke i Sava promenade,... više

594.000€ (6 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • Prizemlje/13 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , 2L , 470000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video... više

470.000€ (3 309 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina, 42m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 1.5, 42m2, SUT/7, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se kompletno renoviran stan na Slaviji,... više

105.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Suteren/7 spratova

Prelep 4-soban stan u potkrovlju sa velikom terasom

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/3 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 180m2 , T , 900000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 180 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 180m²
  • Prizemlje

LUKSUZAN STUDIO – BW EDEN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, kompaktan studio u zgradi BW Eden. Nekretnina se nalazi u mirnom i intimnom okruzenju, orijentisana... više

169.000€ (5 281 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 2.sprat

Odličan 2.5 stan u strogom centru

Nemanjina, Savski Venac, Beograd

Odličan i kompletno renoviran stan, izvorno 2.5, adaptiran u 3.5. Iz predsoblja stana se ulazi u sve prostorije. U stanu je sve promenjeno... više

332.000€ (5 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

BW QUARTET 4, 3.0 ODLICAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Quartet 4, luksuzna zgrada u okviru projekta „Beograd na vodi“, nalazi se u centralnom delu kompleksa, u zoni nize gradnje, u blizini Savskog... više

369.000€ (4 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4.sprat

DVOSTRANO ORIJENTISAN 3.0 STAN-BW QUEENS RESIDENCES

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Queens Park Residences - novu zgradu u okviru projekta Beograd na vodi. Ovaj stambeno-poslovni objekat nalazi se u trecem... više

602.888€ (4 275 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 8.sprat

BW ALEGRA, 2.0 - ODLICAN STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

246.888€ (4 572 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 2.sprat

BW DIVA - IZUZETAN 2.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

269.888€ (4 997 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4.sprat

IZVANREDAN 3.0 STAN - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

301.888€ (4 192 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5.sprat