Za upit stan prodaja savski Venac pronađeno 196 oglasa

Stan za prodaju Slavija ID#599473

Slavija, Savski Venac, Beograd

Stan za prodaju Slavija U Birčaninovoj ulici, u rezidencijalnom delu ulice (između ulica Svetozara Markovića i Resavske), na prodaju dupleks... više

396.000€ (3 600 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 110m²
  • 3/4 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 87m2 , T , 480000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Simfonija 2, Hercegovacka, 3.0, 86.7 m2 sa terasom, III od XVII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

480.000€ (5 517 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3.sprat

IMPRESIVAN, PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

935.888€ (6 116 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 9.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.485.000€ (4 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 338m²
  • Prizemlje

IZVANREDAN 3.0 STAN - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

301.888€ (4 192 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5.sprat

PRODAJEMO EKSKLUZIVAN DVSOBAN STAN U

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd – Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda.... više

695.888€ (9 156 €/m²)

  • 2 soba
  • 76m²
  • 30.sprat

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , 2L , 470000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video... više

470.000€ (3 309 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • Visoko prizemlje.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 275000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon,... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

PRODAJEMO EKSKLUZIVAN DVSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd - Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda. Kula... više

656.888€ (8 998 €/m²)

  • 2 soba
  • 73m²
  • 26.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je neuseljavan, potpuno opremljen dvosoban stan, smesten na 5 spratu ekskluzivne zgrade BW King’s Park Residence, u okviru kompleksa... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2, 3/3, CG, terasa, lift, garaža U ponudi LUX stan na prestižnoj lokaciji. Nalazi se u novijoj,... više

1.690.000€ (6 145 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 275m²
  • 3/3 spratova

EKSKLUZIVAN 4.0 STAN - BW SENSA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Sensa, pozicionirana je u okviru Elements kompleksa, u blizini Kule Beograd, TC Galerija, kulturnog centra Lozionica, nove zelene pijace... više

630.000€ (5 121 €/m²)

  • 4 soba
  • 123m²
  • 6.sprat