Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1823 oglasa

- palilula sf 2636

Borča, Palilula, Beograd

Na prodaju je izuzetan, svetao stan u novogradnji, lociran u neposrednoj blizini tržnog centra u Borči. Idealna prilika za kupce koji traže... više

108.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • .sprat

Surčin, Surčin (mesto), Vojvođanska, 1.5, 36m2, 130000EUR

Surčin (mesto), Beograd

Agencijski ID: 128979, II/, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Stan se nalazi u ulici Vojvodjanska uvucena zgrada,mir... više

130.000€ (3 611 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 45m2, 99400EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126900, SUT/II, u izgradnji, parking. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim zavrsetkom radova... više

99.400€ (2 208 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Prodaja modernog trosobnog stana u zgradi Lastavice – Novi Beograd, potpuno n

Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u poznatoj zgradi Lastavice, prodaje se potpuno nov, moderno opremljen stan na 4. spratu kvalitetne... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 4/9 spratova

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 34 86m2 , T , 279000e

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 34, Bulevar Zorana Djindjica, 3.0 (adaptabilan u 4.0), 86 m2 sa terasom, VPR od V... više

279.000€ (3 244 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 3.5, 99m2, 195000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Izuzetno lep stan, svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, pijaca kao... više

195.000€ (1 969 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130605, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3.sprat

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 68m2

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 3.0, 68m2 (lođa), 18/22, CG, lift, telefon, interfon, klima, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih... više

265.880€ (3 910 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 18/22 spratova

Stari grad, Centar, Kondina, 2.0, 60m2, 300000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/7 spratova

Vračar, Čubura, , 2.5, 70m2, 258000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 125417, II/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep 2.5 stan u mirnoj ulici,... više

258.000€ (3 685 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

PALILULA BOGOSLOVIJA 101m2 , L , 270000e

Bogoslovija, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Bogoslovija, Bore Vukmirovica, 3.0 (adaptibilan u 4.0), 101 m2, lodja, I od III sprata, cg, bez lifta,... više

270.000€ (2 673 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 1.sprat