Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1823 oglasa

Zemun, Meandri - Bačka, 68m2

Meandri, Zemun, Beograd

Zemun, Meandri - Bačka 2.0, 68m2 (lođa 10m2), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju komforan i funkcionalan dvosoban... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 5/6 spratova

Borča, Sebeš, Popova bara nova 301., 25m2 ID#1550

Borča, Palilula, Beograd

Prodaje se nameštena garsonjera – odmah useljiva! Lokacija: Nadomak Zrenjaninskog puta, pored "Andrejevog sela" Odlična prilika za ulaganje... više

44.000€ (1 760 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Kalemegdan - Cara Uroša 239m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem... više

950.000€ (3 974 €/m²)

  • 9.0 soba
  • 239m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo 3, , 4.0, 103m2, 235000EUR

Mirijevo Iii, Beograd

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjizen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodicni stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajucom... više

235.000€ (2 281 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²

Vračar, Čubura, , 3.0, 122m2, 307000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 93036, VPR/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, dvoriste/basta, stambena zgrada. Predstavljamo vam priliku da budete novi vlasnici... više

307.000€ (2 516 €/m²)

  • 3 soba
  • 122m²

AKCIJA!!! Trosoban stan 141 m², Obrenovac, Rvati – 239.700e (GARAŽNO MESTO)

Rvati, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude izuzetan triplex stan u novoj gradnji, sa zasebnim ulazom i prostranom terasom. Stan je površine 141 m2 i nalazi se u sklopu... više

239.700€ (1 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 141m²
  • .sprat

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2

Borča, Palilula, Beograd

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2,... više

110.000€ (1 047 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Stan u centru Zemuna, 2, 0, 64m2, uknjižen ID#1604

Centar, Zemun, Beograd

izvorno dvosoban stan, uknjižen na 64m2, mereno ima 54, podeljen je u dve stambene jedinice, renoviran, brzo useljiv. više

129.600€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 2.0 STAN , VUKOV SPOMENIK

Vukov Spomenik, Palilula, Beograd

Stan se nalazi u izuzetno lepoj i odrzavanoj zgradi, u blizini Ivankovacke ulice i Vukovog spomenika. Funkcionalnog je rasporeda, severo-istocno... više

240.000€ (4 528 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 86m2, 450000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

450.000€ (5 232 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 4/8 spratova

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, VRACAR, DUBLJANSKA

Vracar, Vracar, Beograd

Stan na veoma trazenoj lokaciji, u srcu Vracara, u Dubljanskoj ulici na samo par minuta hoda od Hrama. Stan je dvoiposoban, uknizen na 74m2,... više

223.000€ (2 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića, 94m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3.0, 94m2, 3/3, EG, lift Stanovi u savremenoj novogradnji u ulici Bože Jankovića, izgrađeni od... više

322.000€ (3 425 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 94m²
  • 3/3 spratova