Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1823 oglasa

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – 65 m², SA PROSTRANOM TERASOM U PRIZEMLJU! 128.00

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi imamo moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 65 m², koji odlikuju kvalitetna gradnja, odličan raspored i prostrana terasa idealna... više

128.000€ (1 969 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/4 spratova

STAN CUKARICA ŽARKOVO 43m2 , T , 105000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Zorina, jednoiposoban stan sa terasaom novija gradnja sprat: 3/5, cg-gas, bez ulaganja, sa kompletnim... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3.sprat

STARI GRAD DORCOL 148m2 , 900000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

4.0 stan u novogradnji. Prodaje se namešten,luksuzno opremljen. Tokom gradnje, stan je opreman po željama vlasnika, pa je ugrađen orahov parket,kvalitetna... više

900.000€ (6 081 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 51m2, 94350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130623, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

94.350€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 4.sprat

Stan na odličnoj lokaciji

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog... više

120.000€ (2 142 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), , 4.0, 162m2, 267000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 99998, III/, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, deljiv, stambena zgrada.... više

267.000€ (1 648 €/m²)

  • 4 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva, 400m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva 5.0, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više

1.300.000€ (3 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 48m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

142.650€ (2 971 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković, 40m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 2.5, 40m2 (terasa 3m2), PR/2, EG, interfon Na prodaju funkcionalan stan u prizemlju nove zgrade. Od... više

86.000€ (2 150 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa, 76m2

Resnik, Rakovica, Beograd

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa 3.5, 76m2 (terasa 10m2), VPR/4, EG U ponudi dvostrano orijentisan, troiposoban stan... više

130.000€ (1 710 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • vp/4 spratova

GROCKA KALUDJERICA 95m2 , 2T , 168308e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.51 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

168.308€ (1 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra, 77m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan... više

220.000€ (2 857 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova