Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Zvezdara, Denkova bašta, Križanićeva, 0.5, 30m2, 123000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 129481, I/VII, lift, uknjizen. Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao, veoma funkcionalan stan. Sastoji se od odvojenog ulaznog... više

123.000€ (4 100 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/7 spratova

- stari grad sf 2676

Kopitareva Gradina, Stari Grad, Beograd

Na prodaju trosoban stan površine 61 m² sa terasom od 10 m² i podrumom od 6 m². Smešten je na prvom spratu zgrade od ukupno dva sprata, na odličnoj... više

320.000€ (5 245 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 1.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, Dubljanska, 2.5, 74m2, 259000 EUR

Hram Svetog Save, Beograd

Vračar, blizina hrama Svetog Save - lep konforan stan u novogradnji, površine 74 m2 uknjižen kao poslovni prostor-Atelje, prizemlje, CG. Struktura... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²

Voždovac, Činovnička kolonija - Jove Ilića 130m2

Jove Ilića, Voždovac, Beograd

4.0, 130m2 (dve terase 14m2), 1/1, LUX, salonac, pola parcele (205m2), pola tavana (60m2) i pola podruma (50m2), ktv, internet, interfon, toplotne... više

769.000€ (5 915 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 130m²
  • 1/1 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Mutapova, 1.5, 46m2, 225000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

NOVI BEOGRAD BLOK 58 99m2 , L , 410000e

Blok 58, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Novi Beograd, Blok 58, Jurija Gagarina, 3.0, 99 m2 sa lodjom, III od X spratova, toplotne... više

410.000€ (4 141 €/m²)

  • 3 soba
  • 99m²
  • 3.sprat

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 33m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

PALILULA HALA PIONIR 94m2 , 289000e

Hala Pionir, Palilula, Beograd

U kvalitetno gradenoj zgradi, novijeg datuma, nalazi se ovaj vrlo zanimljiv dupleks.Ambijetalno odiše skladnim dnevnim boravkom, u cijem je... više

289.000€ (3 074 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • 6.sprat

Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva, 91m2

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva 4.0, 91m2, VPR/2, grejanje na struju, interfon, podrum U ponudi za prodaju autentičan, četvorosoban,... više

359.000€ (3 945 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • vp/2 spratova

Stari grad, centar - Kneza Mihaila, 159m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kneza Mihaila 7.0, 159m2, 4/4, CG, lift, telefon U pešačkoj zoni, u ulici Kneza Mihaila, u zgradi sa zabeležbom svojstva... više

720.000€ (4 528 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 159m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Krnjača, Grge Andrijanovića, 1.0, 33m2, 84000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 130859, II/III, terasa, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

84.000€ (2 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Ćukovac - Vasilija Vasilijevića, 105m2

Ćukovac , Zemun, Beograd

Zemun, Ćukovac - Vasilija Vasilijevića 4.0, 105m2, terasa, 1/1, EG/podno, inverter klime, ostava, parking U ponudi komforan četvorosoban stan,... više

285.000€ (2 714 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/1 spratova