Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1821 oglasa

- zvezdara sf 2728

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Prodaje se stan u Ulici Pavla Savica, na Zvezdari. Syruktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i terasa. U cenu stana... više

110.000€ (2 820 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

KNEZ MIHAILOVA – APARTMANI – RUSKI CAR

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu na najprestiznijoj poziciji u Beogradu. Investicija kakva se retko pojavljuje na trzistu. Devet moderno... više

1.390.000€ (6 780 €/m²)

  • 9.0 soba
  • 205m²
  • 4.sprat

Labudovo brdo dupleks P+I 140m2 (100m2+40m2) terasa) ID#1521

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

Izuzetno retko se pojavi u prodaji ovakav stan. Obrati pažnju!!! U ulici Sretena Mladenovića Mike u zgradi sa fasadom od crvene fasadne sa... više

285.000€ (2 850 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/3 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50m2+30,31m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 60 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.265.000€ (4 454 €/m²)

  • 5 soba
  • 284m²
  • Prizemlje

Obrenovac, Obrenovac (mesto), , 4.0, 162m2, 267000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 99998, III/, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, deljiv, stambena zgrada.... više

267.000€ (1 648 €/m²)

  • 4 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Vračar, Čubura - Vardarska, 152m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Vardarska 5.0, 152m2, dve terase, 5/6, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Retka prilika na jednoj od najprestižnijih... više

960.000€ (6 315 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 152m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Gradska bolnica - Čingrijina 104m2

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

4.0, 104m2(lođa), 3/6, lift, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum Čingrijina ulica je smeštena između Zvezdarske šume, Bulbudera... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Čukarica, Žarkovo - Veljka Petrovića 123m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

4.0, 123m2 (tri terase), 1/4, novija gradnja, LUX, CG/gas, video nadzor, interfon, internet, ktv, dva parking mesta po dodatnoj ceni. Ulica... više

420.000€ (3 414 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 123m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan 49.22m², I sprat, Rvati, Obrenovac – 88.596€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

88.596€ (1 808 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva, 70m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva 2.0, 70m2 (lođa 2m2), 3/5, CG, lift, interfon U ponudi ekskluzivno opremljen stan na premijum... više

388.000€ (5 542 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Savski venac, Svetozara Markovića, Svetozara Markovića, 3.0, 133m2, 800000 EU

Svetozara Markovića, Beograd

Novogradnja na centralnoj gradskoj lokaciji, Slaviji, 3.0-soban penthaus sa pogledom na park Manjež. Nalazi se na poslednjem, sedmom spratu,... više

800.000€ (6 015 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 7/7 spratova