Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd
Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više
146.800€ (3 191 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 3.0, 130m2 (terasa 19,66m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više
676.000€ (5 200 €/m²)
Mirijevo III, Zvezdara, Beograd
Sređen, svetao, prodaje se sa kompletnim nameštajem, oko zgrade ima dosta parking mesta, bez ulaganja. Ne može kupovina na kredit. više
120.000€ (2 264 €/m²)
Autokomanda, Vozdovac, Beograd
Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više
604.999€ (4 416 €/m²)
Lion, Zvezdara, Beograd
1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra... više
119.000€ (4 250 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista,... više
415.000€ (4 234 €/m²)
Tašmajdan, Palilula, Beograd
Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša 3.0, 103m2 (lođa 6m2), 2/3, CG, interfon Na obodu samog centra grada, neposredno uz Botaničku baštu,... više
399.000€ (3 873 €/m²)
Mirijevo I, Beograd
Agencijski ID: 69546, PR/V, terasa, uknjizen, novogradnja. Stan adaptiran od garaznih mesta,sa velikom terasom, nije ukopan, sastoji se od predsoblja,... više
150.000€ (1 388 €/m²)
Ledine, Beograd
Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2... više
100.000€ (2 083 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više
280.000€ (3 783 €/m²)
Borča Iii, Beograd
Agencijski ID: 101599, II/II, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking. UKNJIZEN... više
119.900€ (1 816 €/m²)
Braće Jerković, Voždovac, Beograd
4.0, 95m2(lođa), 5/5, CG, duplex, interfon, internet, klima, ktv Dragice Končar ulica se nalazi u centralnom delu naselja Braće Jerković. Miran... više
239.900€ (2 525 €/m²)