Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1821 oglasa

Na prodaju troiposoban stan Beli Dvor Dedinje – 3 spavaće sobe, terasa i 2 p

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je stan u blizini Belog Dvora, smešten u mirnom delu Dedinja, okružen zelenilom, idealan za porodični život. Ova nekretnina kombinuje... više

650.000€ (4 482 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 145m²
  • 1/1 spratova

ZVEZDARA MIRIJEVO 81m2 , L , 190000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Mirijevo, 16. oktobra, 3.0, 81.35 m2 sa lodjom, V od X spratova, cg, 3 lifta, odmah useljiv, izvorno... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5.sprat

VOZDOVAC DUSANOVAC 162m2 , 2T , 388000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 162.04 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon,... više

388.000€ (2 395 €/m²)

  • 5 soba
  • 162m²
  • 7.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona, 54m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2.0, 54m2 (terasa 6m2), 5/15, CG, lift, interfon, garaža Stan u Beogradu na vodi, u... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 27m2, 49950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130556, III/, ulaz dobar. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u... više

49.950€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 55m2, 101750EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130604, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

101.750€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 3.sprat

Lekino brdo, Lazara Tasića, 4.0, 163m2, 3/4, uknj

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Lekino brdo, u najlepšem delu ulice Lazara Tasića, luksuzan, četvorosoban dupleks uknjižen na 130m2 sa tri terase ukupno 163m2. Na trećem je... više

357.500€ (2 193 €/m²)

  • 4 soba
  • 163m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Bulevar oslobođenja, Jove Ilića, 4.0, 138m2, 455400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129199, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza. Lux penthouse na prestiznoj... više

455.400€ (3 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 138m²
  • 5/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130601, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 2.sprat

Voždovac, Lekino brdo - Davida Pajića 119m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

3.5, 119m2(dve terase), 3/4, duplex, garaža, inverter, bez ulaganja Nepokretnost se nalazi na Lekinom brdu u kratkoj, jednosmernoj, mirnoj... više

304.000€ (2 554 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 119m²
  • 3/4 spratova

- zvezdara sf 2728

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Prodaje se stan u Ulici Pavla Savica, na Zvezdari. Syruktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i terasa. U cenu stana... više

110.000€ (2 820 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

KNEZ MIHAILOVA – APARTMANI – RUSKI CAR

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu na najprestiznijoj poziciji u Beogradu. Investicija kakva se retko pojavljuje na trzistu. Devet moderno... više

1.390.000€ (6 780 €/m²)

  • 9.0 soba
  • 205m²
  • 4.sprat