Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1821 oglasa

kvalitetna gradnja, odlican raspored renoviran ID#4945

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Naselje Cerak Vinogradi od skoro ima status zasticenog naselja kod zavoda za zastitu spomenika kulture Republike Srbije. Zgrada u kojoj prodajemo... više

165.000€ (1 987 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • 3/6 spratova

PRODAJA, 5.0 STAN U MIRIJEVU, ZVEZDARA

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi petosoban stan u porktovlju koji donosi jedinstvenu kombinaciju umetnickog i boemskog sarma, idealnu za ljubitelje nesvakidasnjeg dizajna.... više

215.000€ (2 107 €/m²)

  • 5 soba
  • 102m²
  • 5.sprat

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 69m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 69m2 (terasa 4m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

243.000€ (3 521 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva, 70m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Hadži Melentijeva 2.0, 70m2 (lođa 2m2), 3/5, CG, lift, interfon U ponudi ekskluzivno opremljen stan na premijum... više

388.000€ (5 542 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

3.0, Tašmajdan, LUX, salonski, baštaDr Dragoslava Popovića, 80m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

2.0, salonski lux renoviran, eg, lodja Prekrasan prostran salonski stan na 1. spratu zgrade iz tridesetih godina 20.veka u tihoj ulici, obnovljene... više

295.000€ (3 687 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/3 spratova

Cerak, Lux stan 170m2+garaža 32m2+terasa 25m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Lux stan 170m2, u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ceraka,u ulici bez prolaznog saobraćaja,nalazi se ova izuzetna porodična nekretnina... više

529.000€ (3 111 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 170m²
  • 1/3 spratova

PALILULA BOTANICKA BASTA 87m2 , T+L , 275000e

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 87 m2 sa terasom i zastakljenom lodjom, XII od XIII spratova,... više

275.000€ (3 160 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 12.sprat

Rakovica, Petlovo brdo, Nićifora Ninkovića , 1.5, 35m2, 70000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 112503, PR/III, terasa, za renoviranje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, stambena zgrada. Lep funkcionaln... više

70.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²

Novi Beograd, Stari Merkator, Gramšijeva, 3.0, 60m2, 270000EUR

Blok 11 C (stari Merkator), Beograd

Agencijski ID: 127709, I/IV, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

270.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog, 108m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4.5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan... više

280.000€ (2 592 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 4/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 24m2, 44400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130593, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

44.400€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²

- stari grad sf 2662

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Prodaje se trosoban stan u Šantićevoj ulici. Struktura: dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, dva mokra čvora, u svakoj prostoriji Fujitsy inverter... više

330.000€ (5 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1.sprat