Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd
2.0, 61m2(terasa), 1/3, TA, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor, ostava, podrum Slavujev venac se nalazi u najistočnijem delu opštine... više
228.000€ (3 737 €/m²)
Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd
PRODAJA Stan 5.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Gradska bolnica, , Preševska, 155m2, 550000 eur . Agencijska provizija 2% više
550.000€ (3 548 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130497, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više
49.950€ (1 850 €/m²)
Blok 34, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 3.0, 77m2 (terasa 8m2), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum U bloku 34, u ponudi je odličan... više
246.000€ (3 194 €/m²)
Šumice , Voždovac, Beograd
0.5, 25m2 (balkon), 2/8, lift, CG, interfon, internet, KTV, klima, video nadzor Ljermontova ulica nalazi se u mirnom delu Šumica, između Ustaničke... više
107.000€ (4 280 €/m²)
Zemun (centar), Beograd
Agencijski ID: 58196, I/II, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjizen. Lux stan 140+20, svetao , prostran sa kaminom, kuhinja sa ugradnim elementima.... više
320.000€ (2 000 €/m²)
Cerak, Čukarica, Beograd
Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni... više
115.000€ (3 285 €/m²)
Vojvode Vlahovića, Beograd
Voždovac, ul. Vojvode Vlahovića, stan u stambenoj zgradi iz 2015. godine, 60m2 - podeljen je u dve zasebne stambene jedinice: jednoiposoban... više
120.000€ (2 000 €/m²)
Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 2211, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada dobra, tavan, stambena zgrada.... više
120.000€ (1 276 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 119232, I/PK, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta,... više
265.000€ (2 819 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 112460, PR/III, klima, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više
167.000€ (4 073 €/m²)
Borča, Beograd
Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski... više
119.900€ (1 816 €/m²)