Za upit stan od vlasnika Beogradu pronađeno 1821 oglasa

3.0, Neimar, Mihaila Gavrilovića, 83m2

Neimar, Vračar, Beograd

3.0, Neimar, Mihaila Gavrilovića, 83m2, 3/5, EG, lift, 2 terase, nov Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, na Neimaru prostran trosoban stan sa... više

332.000€ (4 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

Savski venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 6.0, 220m2, 950000 EUR

Dedinje, Beograd

Deluxe opremljen stan u kvalitetnoj maloj zgradi, u rezidencijalnom delu Dedinja. Stan je izuzetno luksuzno opremljen - Natuzzi nameštaj, Samsung... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6 soba
  • 220m²

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 80m2, 408000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 117796, VII/XXIII, klima, lift(2), telefon, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo... više

408.000€ (5 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 7/23 spratova

RAKOVICA STARI KOSUTNJAK 53m2 , T , 125000e

Stari Kosutnjak, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Stari Kosutnjak, Milana Vujovica, 1.5, 53 m2, terasa od 6 m2, PR od II sprata, eg, bez lifta, interfon,... više

125.000€ (2 358 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

Savski venac, Centar, Risanska, 2.0, 30m2, 165000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 127150, III/IV, uknjizen. Salonski stan na odlicnoj lokaciji u cetvorospratnoj zgradi u blizini Palate pravde, u Risanskoj ulici.Stan... više

165.000€ (5 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

PALILULA KARABURMA 71m2 , 149000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Svetao, funkcionalan, sa potencijalom da se naprave dva stana. Dupleks stan, odličnog rasporeda, vrlo adaptibilan ukoliko neko želi da napravi... više

149.000€ (2 098 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 87m2, 460000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 99053, XI/XVI, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. U novoizgradjenoj zgradi popularne... više

460.000€ (5 287 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 11/16 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Kursulina, 4.0, 112m2, 410000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 114856, IV/IV, lift, salonski, terasa(2), uknjizen, ulaz mermerni, stara gradnja, tavan, ostava, deljiv, stambena zgrada. **RETKO... više

410.000€ (3 660 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 4/4 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN KOD HRAMA SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Dizajnerski stan na prestiznoj lokaciji u srcu Vracara U mirnoj ulici, na svega nekoliko koraka od Hrama Svetog Save i Karadjordjevog parka... više

314.000€ (4 186 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 3.sprat

Vračar, Čubura - Vardarska, 152m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Vardarska 5.0, 152m2, dve terase, 5/6, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Retka prilika na jednoj od najprestižnijih... više

960.000€ (6 315 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 152m²
  • 4/5 spratova

Čukarica, Žarkovo - Vodovodska, 64m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Vodovodska 3.0, 64m2 (tri terase 5m2), 1/3, CG-GAS Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan od 64m2 u Vodovodskoj ulici.... više

173.000€ (2 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 47m2, 181685 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više

181.685€ (3 865 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova