Za upit stan Novi Sad zamena novo naselje pronađeno 344 oglasa

DVOSOBAN STAN 50m2 NA NOVOM NASELJU, NOVI SAD - 120.000€

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaje se stan na 4. spratu, odličnog rasporeda, svetao i funkcionalan – svaka prostorija je dostupna iz hodnika, što daje osećaj prostranosti... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • soba
  • 50m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 1.5, 46m2, 115000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, moze zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom... više

115.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3.sprat

STAN NA PRODAJU NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA

Novo Naselje, Novi Sad

STAN NOVI SAD – ČETVOROSOBAN DUPLEKS 128m² – ODLIČNA LOKACIJA Prostrani četvorosoban dupleks stan površine 128 m² je dostupan za prodaju u... više

306.000€ (2 390 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 128m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen, renoviran jednoiposoban stan ID#1001203

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bulevar vojvode Stepe. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara... više

108.150€ (3 180 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Seljačkih buna, 1.5, 43m2, 116500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131116, I/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan od 43m2 na Novom Naselju,... više

116.500€ (2 709 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Bulevar Jovana Dučića, 2.0, 61m2, 135000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 121673, V/VI, lift, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican dvosoban stan 61m2 na Bulevaru Jovana Ducica na Novom Naselju.... više

135.000€ (2 213 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001098

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Momčila Tapavice. Predstavljamo dvosoban stan nalepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara... više

101.350€ (2 471 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001172

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Braće Dronjak. Uknjižen, renoviran dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji u neposredoj blizini obrazovnih ustanova,... više

151.410€ (2 566 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7.sprat

Novi Sad, Novo Naselje, Mileve Marić, 3.0, 70m2, 158400EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna... više

158.400€ (2 262 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.5, 69m2, 170000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 116938, III/, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ostava. Prodaje se stan na dobroj lokaciji. U blizini su vrtic Guliver... više

170.000€ (2 463 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001158

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Teodora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude renoviran, uknjižen, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

156.560€ (2 846 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, , 5.0, 113m2, 295000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 114509, I/II, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. U maloj zgradi od 4 stana,fenomenalnog rasporeda kakav se retko... više

295.000€ (2 610 €/m²)

  • 5 soba
  • 113m²
  • 1/2 spratova