stan Novi Sad od vlasnika sa terasom ne prizemlje (1.159 oglasa)

Novi Sad, Veternik, , 1.5, 33m2, 79500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 127706, I/II, terasa, novogradnja. Na prodaju odlican nov jednoiposoban stan u Veterniku u neposrednoj blizini Novosadskog puta,33m2... više

79.500€ (2 409 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Telep, Bolmanska, 2.0, 47m2, 139000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 133179, VPR/, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking. **TELEP NOV FANTASTICAN SA GARAZOM** LIFT. Visoko prizemlje je... više

139.000€ (2 957 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 325000€

Grbavica, Novi Sad

Duplex stan uknjžene površine 104m2 sa GARAŽOM I DVA PARKING MESTA. Cena stana 325.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

325.000€ (2 304 €/m²)

  • 4 soba
  • 141m²
  • 4/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

251.915€ (3 498 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 275000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102920, cena nekretnine 275.000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Grbavica, 102m2, treći sprat. Na prodaju četvorosoban... više

275.000€ (2 696 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Telep - Nov dvoiposoban stan ID#1001094

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo nov dvoiposoban stan u urbanoj vili sa malim brojem stanova u neposrednoj blizini Bulevara... više

180.250€ (3 055 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 185000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102631 CENA 190.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan na Limanu 1, u neposrednoj blizini fakulteta,... više

185.000€ (2 890 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 9/10 spratova

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Gr

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan se nalazi na 4. spratu kvalitetne stambene zgrade... više

93.000€ (2 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Liman 3, Šekspirova , 1.0, 31m2, 110000EUR

Liman 3, Novi Sad

Agencijski ID: 134072, XI/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran jednosoban stan u neposrednoj blizini Limanskog... više

110.000€ (3 548 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 11.sprat

Novi Sad, Petrovaradin, Karagača, 5.0, 140m2, 250000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 132742, I/II, terasa. **LUX PENTHOUSE** 140 m2 od cega 108 m2 U JEDNOJ ETAZI. Stepeniste: parket, kovana ograda vodi u gornji... više

250.000€ (1 785 €/m²)

  • 5 soba
  • 140m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Liman 4, Narodnog fronta, 3.5, 80m2, 235000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 134240, PR/VI, lift, terasa, uknjizen, parking. FANTASICAN, UKNJIZEN, CENTAR LIMANA 80 m2. 3 spavace sobe. PRVI DEO: predsoblje,... više

235.000€ (2 937 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²

Novi Sad, Telep, , 4.0, 74m2, 194357EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132772, II/III, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Prodaje se cetvorosoban stan 74m2 u modernoj zgradi u izgradnji na Telepu.... više

194.357€ (2 626 €/m²)

  • 4 soba
  • 74m²
  • 2/3 spratova