Za upit stan east side pronađeno 899 oglasa

BW QUARTET 4, 3.0 ODLICAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Quartet 4, luksuzna zgrada u okviru projekta „Beograd na vodi“, nalazi se u centralnom delu kompleksa, u zoni nize gradnje, u blizini Savskog... više

369.000€ (4 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4.sprat

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

119.192€ (2 292 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 1/4 spratova

VOZDOVAC BRACE JERKOVIC 71m2 , 170000e

Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Jovana Bijelica, 3.0, 71 m2, bez terase, PR od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv,... više

170.000€ (2 394 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102553, Novi Sad, Telep, dvoiposoban, 50m2, prizemlje. Cena nekretnine 125,000e + 3% agencijske provizije. Izuzetno... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Vračar, Kalenić - Novopazarska 115m2

Kalenić, Vračar, Beograd

4.0, 115m2 (tri terase), 1/5, CG, LUX, lift, klima, garažno mesto, video nadzor, podrum, interfon, internet, telefon, ktv. Novopazarska ulica... više

950.000€ (8 260 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, Senoina, 3.0, 74m2, 199900EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 104579, II/II, klima, uknjizen, parking. Prodaje se trosoban stan idealnog rasporeda na veoma atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu.... više

199.900€ (2 701 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 2/2 spratova

Retko u ponudi, luksuzno opremljen apartman 1.5 na Kopaoniku

Čajetinska Česma, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju kompletno opremljen apartman 30 m2. Nalazi se u Vikend naselju, Milmari resort.,sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman... više

69.000€ (2 300 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Grbavica - Petosoban, penthouse stan ID#1001100

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi petosoban penthouse stan u neposrednoj blizini Limanske... više

669.500€ (1 864 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 359m²
  • 5/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar, 37m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 1.5, 37m2, 2/3, EG, telefon, interfon, parking Na prodaju jednoiposoban stan u Mirijevu, površine... više

158.000€ (4 270 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Potpuno namešten jednosoban stan 37m2 u novogradn

Telep, Novi Sad

Na prodaju je moderan jednosoban stan (1.5 soban) površine 37 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj potpuno namešten... više

122.364€ (3 307 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 4.sprat

ZVEZDARA GRADSKA BOLNICA 104m2 , T , 348000e

Gradska Bolnica, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Gradska bolnica, Cingrijina, 4.0, 104 m2 sa zastakljenom terasom, III od VI spratova, cg, lift, interfon,... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 3.sprat