Za upit stan east side pronađeno 899 oglasa

Prodaja trosobnog stana, 100m2, Sajmište, garaža

Sajmište, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se moderan i funkcionalan dupleks stan ukupne površine 100m2, sa pripadajućom garažom od 17m2, na izuzetno... više

244.800€ (2 448 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 3/3 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

110.725€ (1 272 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 87m²
  • 7/8 spratova

Vrhunska lokacija - trosoban stan

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 70,55m². Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom... više

173.250€ (2 475 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju duplex u naselju Bubanj

Bubanj, Kragujevac

Prodaje se moderan i funkcionalan dvoiposoban duplex u naselju Bubanj. Prizemlje duplexa se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,... više

94.000€ (1 880 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 53m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 2.5, 53m2, CG, lift, 7/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan i svetao dvoiposoban... više

138.000€ (2 603 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 7/7 spratova

Planina, Centar, -, 3.0, 76m2, 169000 EUR

Centar, Zlatibor

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom... više

169.000€ (2 223 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan na prvom spratu u Moravskom stilu u centru Jagodine

Centar, Jagodina

U centru Jagodine na prvom spratu – Prostran stan u "Moravskom stilu " Tražite dom koji ima dušu, a ne samo kvadrate? Predstavljamo vam jedinstvenu... više

100.000€ (1 369 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 92m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

3.5, 92m2 + lođa i terasa, 9/11, CG, lift, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Na Vidikovcu, koji je deo gradske opštine Rakovica, smeštena... više

240.000€ (2 608 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 9/11 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

115.950€ (1 505 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 3/5 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji 62m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 122.880€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

122.880€ (1 981 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Oglas

Stari Grad, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, nov i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 47 m2, smešten u ulici Stražilovska, u... više

250.000€ (5 319 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

138.375€ (1 504 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • Prizemlje/5 spratova