Za upit stan east side pronađeno 899 oglasa

Kopaonik, centar - Repu, 51m2

Centar, Kopaonik

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 51m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m... više

220.320€ (4 320 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 51m²
  • 6/6 spratova

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 45, 41m² Sastoji... više

108.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Prodaja, Stan, Niš, Medijana, Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 43, 54m² Objekat:... više

103.200€ (2 400 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju trosoban stan kod Caira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji sa pogledom na Cair. Nalazi se na 6.spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od: -ulaznog hodnika -dnevne... više

154.000€ (2 231 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 6/10 spratova

EKSKLUZIVNA PRODAJA – 65m² – I SPRAT – RVATI, OBRENOVAC - 114.400€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Predstavljamo vam savršen spoj komfora, lokacije i investicione sigurnosti – moderan stan površine 65m², pozicioniran na idealnom 1. spratu... više

114.400€ (1 760 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Višnjička banja , Lux novogradnja , stan 59m2 ID#1593

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

VIŠNJICA - LUX NOVOGRADNJA - STAN KOJI SE PRILAGOĐAVA VAŠEM ŽIVOTU U srcu mirne i uređene a na početku Višnjičke banje, na korak od PerSu... više

130.000€ (2 203 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/6 spratova

Prodaje se komforan 3, 5-soban stan u blizini Čaira

Palilula, Niš

Na prodaju odličan 3,5-soban stan smešten na mirnoj lokaciji, a svega 5 minuta od Čair, što ga čini idealnim spojem urbanog života i svakodnevnog... više

120.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan na prodaju u Novom Sadu

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na prodaju kompletno namešten i renoviran dvosoban stan (43 m²) na Adamovićevom naselju, Novi Sad. Stan se nalazi u kvalitetnoj starogradnji,... više

143.000€ (3 325 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 2.sprat

Super ponuda! Prelep trosoban stan, 83m2 + 2 lođe 12 m2, 4.sprat, kod Tehničk

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi... više

138.000€ (1 452 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/4 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1627

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

160.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

RIJEKA RIJEKA 100m2 , T , 355000e

Rijeka, Rijeka, Rijeka

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Hrvatska, Rijeka, Agaticeva, 4.0, 100 m2, terasa, III od V spratova, eg-gas, telefon,... više

355.000€ (3 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 3.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 206000€

Bulevar, Novi Sad

Troiposoban stan bez potrebe za bilo kakvim ulaganjem. Uvučena zgrada u miru a Bulevar Oslobođenja, na korak od zgrade. Agencijska oznaka stana... više

206.000€ (2 783 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 5/11 spratova