Za upit stan east side pronađeno 899 oglasa

Prodaje se trosoban stan u blizini Novosadskog Sajma - 54m2

Sajmište, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, funkcionalan i komforan trosoban stan površine 54m2, idealan za porodičan život. Stan ima optimalan raspored... više

158.100€ (2 927 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 2.sprat

Stari grad, Botanička bašta - Budimska, 165m2

Botanička bašta, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Botanička bašta - Budimska 4.0, 165m2 (terasa 44m2), grejanje na toplotne pumpe, lift, 6/6, telefon, interfon, garaža Na prodaju... više

500.000€ (3 030 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 165m²
  • 6/6 spratova

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara, 66m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 2.0, 66m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, interfon, javni parking U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban... više

245.000€ (3 712 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 4/4 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Telep

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu, ukupne površine 64 m², smešten na I spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od dve odvojene... više

151.616€ (2 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

RAKOVICA LABUDOVO BRDO 67m2 , 2L , 154000e

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Labudovo brdo, Sretena Mladenovica Mike, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 67 m2 sa 2 lodje, I od IV sprata, cg,... više

154.000€ (2 298 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 1.sprat

Novogradnja , Sokobanja, 1.5

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan apartmanskog tipa u izgradnji, u stambenom objektu SU+P+II+PK, u Sokobanji. Stan je projektovane povšine 36.14m2... više

61.480€ (1 707 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

PRODAJA, 4.0 STAN NA VRACARU

Vracar, Vracar, Beograd

U srcu Vracara, kod Kalenic pijace savrsen dizajn stana, vrhunski raspored .Nalazi se u zgradi sa liftom sa svega 5 stanova, jedan stan po spratu,... više

670.000€ (5 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 3.sprat

IMPOZANTAN 3.0 STAN, STARI GRAD

Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd

Atraktivna i raskosna nekretnina, smestena je na perfektnoj lokaciji u najpopularnijem delu Starog grada gornjem Dorcolu. Stan je izuzetno... više

699.000€ (5 729 €/m²)

  • 3 soba
  • 122m²
  • 4.sprat

4.0, Duplex, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj, lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Crvenom Pevcu, na par minuta hoda... više

123.000€ (1 732 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²
  • 6.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 291000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100898 CENA sa nameštajem. : 291.000 e + provizija agencije od 3 % . Uknjižen četvorosoban stan na Grbavici blizu Bulevara... više

291.000€ (2 530 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

1.5,Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini Tržnog... više

48.000€ (1 411 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 10/10 spratova

Jednosoban stan u centru, prizemlje

Centar, Jagodina

Jednosoban stan u samom centru grada idealan kako za starije osobe tako i za porodicu. U blizini su bolnica, pijaca, veliki marketi, škole...... više

48.000€ (1 066 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/3 spratova