Za upit stan east side pronađeno 896 oglasa

Četvorosoban stan u soliteru na Maloj Vagi od 91 m²

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više

140.000€ (1 538 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 10/10 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Potpuno namešten jednosoban stan 37m2 u novogradn

Telep, Novi Sad

Na prodaju je moderan jednosoban stan (1.5 soban) površine 37 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj potpuno namešten... više

122.364€ (3 307 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 4.sprat

RAKOVICA PETLOVO BRDO 115m2 , T , 208000e

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon,... više

208.000€ (1 808 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Labudovo brdo, Serdar Janka Vukotića, 55m2 + galerija 15m2 ID#1642

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

POGLED KOJI ODUZIMA DAH – Funkcionalan porodični stan kod Gimnazije! Tražite dom koji spaja mir, fantastičan pogled i odmah useljiv prostor?... više

132.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 13/14 spratova

Dupleks kod Botaničke – uknjižen, fleksibilna namena

Botanička bašta, Palilula, Beograd

U ponudi je funkcionalan dupleks u kući, potpuno uknjižen, na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije... više

210.000€ (3 559 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • vp/1 spratova

Na prodaju stan u Durlanu, 40m2 + terasa 45m2. Odlična lokacija

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja.... više

85.000€ (1 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 85m²
  • 3/3 spratova

Jednoiposoban stan 72m2, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju nov jednoiposoban 72m2, stan u Čalijama, u blizini kružnog toka koji seče Matejevački put i Bul.Sv. Pantelejmona. Stambena površina... više

108.200€ (1 502 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 72m²
  • 5/1 spratova

Dvosoban stan VETERNIK, 95000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102612 - Cena je 95 000eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen jednoiposoban stan u Centru Veternika. Sastoji se iz dnevnog... više

95.000€ (1 862 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/3 spratova

1.5, Studenička, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Panteleju u blizini Beni marketa.... više

70.000€ (1 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 5/5 spratova

Botanicka bašta, 72m², renoviran

Botanička bašta, Palilula, Beograd

U ponudi je potpuno uknjižen triplex u kući, na samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što garantuje više privatnosti... više

229.000€ (3 180 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan VETERNIK, 132000€

Beli Dvori, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102539 - Cena je 132 000 eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan u Veterniku kod Belih Dvora. Sastoji se... više

132.000€ (1 913 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Savska, 3.0, 72m2, 355000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

U ponudi je zgrada u okviru projekta Beograd na vodi, zgrada Echo - interesantna, moderna zgrada srednje veličine u blizini škole, vrtića, mall-a,... više

355.000€ (4 930 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6.sprat