Za upit stan centru Beograda pronađeno 598 oglasa

Troiposoban stan u izgradnji 86 m2, I sprat, Obrenovac (CENTAR) - 169.925€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan 85,82m2 koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj... više

169.925€ (1 975 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 1.sprat

Palilula, Profesorska kolonija, Ilirska, 3.0, 72m2, 229000 EUR

Profesorska Kolonija, Beograd

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno... više

229.000€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namen

Senjak, Beograd

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namene, idealna lokacija 38m2, 1.5, PR/4, klima, zaseban ulaz Ovaj... više

169.000€ (4 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²

Beograd, Savski Venac - CENTAR, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa 80m2, 6/

Kneza Miloša, Beograd

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran... više

388.400€ (3 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Stari grad, Knez Mihailova - Čika Ljubina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 82m2, 391000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 108322, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno namesten,... više

391.000€ (4 768 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 8/8 spratova

Vračar, Cvetni trg, Kralja Milutina, 2.0, 58m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 106910, I/VI, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, ostava, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep, zdrav 2.0... više

280.000€ (4 827 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 1/6 spratova

Garsonjera u Borči, Palilula, 25 m², prizemlje

Borča, Palilula, Beograd

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda... više

42.000€ (1 680 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • Prizemlje/5 spratova

Beograd - Stari Grad, Knez Mihailova, Zmaj Jovina, 4.0, 127m2, 4/4

Knez Mihailova, Beograd

Beograd, Stari Grad, Knez Mihailova - Zmaj Jovina 4.0, 127m2, TA, 4/4 U prilici smo da vam ponudimo svetao četvorosoban stan u samom centru... više

405.000€ (3 188 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska, 116m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 5.0, 116m2, 1/12, CG, lift, telefon, interfon Prodaje se petosoban stan u najužem centru Beograda, u... više

438.000€ (3 775 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 116m²
  • 1/12 spratova

Stari grad, Studentski trg – Kneginje Ljubice

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

0.5, 24m2, 6/7, lift, podno grejanje, klima, interfon, internet, renoviran Ulica Kneginje Ljubice nalazi se u najstrožem centru Beograda, na... više

170.000€ (7 083 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

ZEMUN DONJI GRAD 52m2 , 230000e

Donji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Donji grad, Kej oslobodjenja, Zmaj Jovina, 2.0, 52 m2, bez terase, I od I sprata (iznad je veliki... više

230.000€ (4 423 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 1.sprat