Za upit stan centru Beograda pronađeno 591 oglasa

Prodaja 2.0 stan Karaburma – sa garažom!

Karaburma, Palilula, Beograd

Na prodaju dvosoban stan od 56 m² na Karaburmi, u prizemlju zgrade. Stan je konforan i prostran, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 60 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.265.000€ (4 454 €/m²)

  • 5 soba
  • 284m²
  • Prizemlje

Vračar, Krunski venac - Kumanovska 105m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

4.0, 105m2 (dve terase ukupno 9m2), 1/5, CG, lift, kamin, klima, internet, interfon, ktv, podrum, parking, garažno mesto u blizini po dodatnoj... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

Voždovac, FON - Mite Cenića 375m2

FON, Voždovac, Beograd

5.0, 375m2(dve terase 67m2, plus 60m2 u potkrovlju), 3/4, lift, EG-podno, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, garažno mesto. Ulica... više

980.000€ (2 613 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 375m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Autokomanda, , 4.0, 131m2, 592000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131310, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza(2), parking, ostava, stambena zgrada. Luksuzan stan... više

592.000€ (4 519 €/m²)

  • 4 soba
  • 131m²
  • 6/7 spratova

VOZDOVAC DUSANOVAC 162m2 , 2T , 388000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 162.04 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon,... više

388.000€ (2 395 €/m²)

  • 5 soba
  • 162m²
  • 7.sprat

Zvezdara, Đeram - Đevđelijska 157m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

4.5, 157m2(dve terase ukupno 23.48m2), CG, 5/6, lift, duplex,internet, interfon, alarm, ktv, tri garažna mesta Đevđelijska ulica se prostire... više

385.000€ (2 452 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 157m²
  • 5/6 spratova

Stan sa zakupcima Vracar Stratimirovica Expo 2027 invest estate

Hram, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Mitropolita... više

367.000€ (3 306 €/m²)

  • 4 soba
  • 111m²
  • 3/3 spratova

Čukarica, Košutnjak, Luke Vojvodića, 5.0, 270m2, 580000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 110789, II/IV, dupleks, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 5 soba
  • 270m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 4.0, 126m2, 340000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjizenih... više

340.000€ (2 698 €/m²)

  • 4 soba
  • 126m²
  • 3/4 spratova

Zemun, Donji grad, Radoja Dakića, 3.5, 98m2, 352800EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 121027, VI/VI, lift(2), terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, stambena zgrada. Troiposoban stan... više

352.800€ (3 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 6/6 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 69m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 69m2 (terasa 8m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom... više

242.669€ (3 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/8 spratova