Borča, Beograd
Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski... više
119.900€ (1 816 €/m²)
Marija Bursać, Zemun, Beograd
Izvanredan stan u kvalitetnoj zgradi, retko u ponudi. Veoma svetao i prozračan. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko... više
232.000€ (3 569 €/m²)
Borča, Palilula, Beograd
U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog... više
110.000€ (2 682 €/m²)
Politika, Stari Grad, Beograd
3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu... više
105.000€ (1 640 €/m²)
VraČar, Vracar, Beograd
Prodaja stana Beograd, VRAČAR, VRAČAR - Čuburski park, Černiševskog, UKNJIŽEN, trosoban stan sa velikom terasom i 2 balkona, stambena zgrada... više
250.000€ (3 012 €/m²)
Banjica, Vozdovac, Beograd
Prodaja stana Beograd, VOŽDOVAC, BANJICA, Paunova, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa, lodjom, sprat: 8/12, cg, protočna topla voda, lift,... više
178.000€ (2 253 €/m²)
Repište, Čukarica, Beograd
Čukarica, Repište - Repiška 2.5, 65m2 (tri terase 4m2), 2/2, CG, telefon, interfon Odličan, dvoiposoban stan u novijoj zgradi sa malim brojem... više
190.000€ (2 923 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom.... više
97.350€ (1 650 €/m²)
Neimar, Vračar, Beograd
3.0, Neimar, Mihaila Gavrilovića, 83m2, 3/5, EG, lift, 2 terase, nov Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, na Neimaru prostran trosoban stan sa... više
332.000€ (4 000 €/m²)
Braće Jerković, Voždovac, Beograd
Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića uknjižen, adaptibilan, trosoban stan od 72m2 u izvornom stanju. Na četvrtom spratu od četiri,... više
149.900€ (2 081 €/m²)
Marija Bursać, Zemun, Beograd
Kompletno renoviran stan, izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Moderan, komforan, na odličnoj lokaciji. Dvostano orijentisan. Kompletno... više
155.000€ (3 604 €/m²)
Skupština, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Skupština - Kosovska 5.0, 156m2 (terasa 58m2), CG, lift, 8/8, telefon, interfon Izuzetan, funkcionalan i autentičan stan sa dva... više
600.000€ (3 846 €/m²)