Za upit stan Beograd trg pronađeno 1385 oglasa

PRODAJA, 3.0 STAN SA PARKING MESTOM, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Stan se nalazi u jednoj od najlepsih ulica na Lionu, paralelnoj sa Bulevarom kralja Aleksandra, mirnoj i manje prometnoj. Zgrada je iz perioda... više

265.000€ (4 140 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5.sprat

Zemun, Batajnica, Majora Zorana Radosavljevića, 2.0, 40m2, 86000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 127292, I/IV, lift, terasa, novogradnja. Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji u blizini svih sadrzaja neophodnih za normalan zivot.... više

86.000€ (2 150 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Dobrivoja Petkovića, 2.0, 67m2, 160000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u... više

160.000€ (2 388 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 2/4 spratova

Savski venac, Humska, , 2.0, 55m2, 228000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 129831, PR/III, klima, lift, telefon, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana,... više

228.000€ (4 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, ekstra povoljno ID#1333

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,98000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Viktora Novaka, 2.0, 85m2, 239000EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 127547, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno renobiran stan... više

239.000€ (2 811 €/m²)

  • 2 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Kneževac, Slavka Rodića, 1.5, 30m2, 82000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 120845, VPR/III, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum. Stan je u odlicnom stanju,... više

82.000€ (2 733 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

Zemun, Novi grad, Kranjska , 2.5, 63m2, 250000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130367, VPR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje... više

250.000€ (3 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Novi Beograd, Blok 70a, Omladinskih brigada, 4.0, 167m2, 470000EUR

Blok 70 A, Beograd

Agencijski ID: 122061, VIII/VIII, lift, terasa, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Divan stan u bloku 70a, na poslednjem spratu sa pogledom na reku... više

470.000€ (2 814 €/m²)

  • 4 soba
  • 167m²
  • 8/8 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Dolačka, 103m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Dolačka 2.0, 103m2 (terasa 29m2), SUT/4, podno grejanje, lift, interfon U ponudi stan u suterenu, u novoizgrađenom objektu,... više

163.359€ (1 586 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 103m²
  • Suteren/4 spratova

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

EKSKLUZIVAN 4.0 STAN - BW SENSA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Sensa, pozicionirana je u okviru Elements kompleksa, u blizini Kule Beograd, TC Galerija, kulturnog centra Lozionica, nove zelene pijace... više

630.000€ (5 121 €/m²)

  • 4 soba
  • 123m²
  • 6.sprat