Za upit stan 110000 pronađeno 5012 oglasa

PETOSOBAN STAN, STARI GRAD, TERAZIJSKI PLATO

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Tik ispod terazijskog platoa u lepoji odrzavanoj salonskoj zgradi nalazi se ovaj novoizgradjeni dupleks stan. Stan je po strukturi 5,0, izuzetno... više

365.000€ (2 765 €/m²)

  • 5 soba
  • 132m²
  • 4.sprat

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 333440€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093722 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji po smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

333.440€ (3 059 €/m²)

  • 3 soba
  • 109m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Telep, Somborska, 4.5, 129m2, 333566EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODICAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUSKU... više

333.566€ (2 585 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 4/4 spratova

- novi beograd sf 2635

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

U ponudi je luksuzan stan u prestižnom kondominijumu Wellport, prvom pravom kompleksu sa akcentom na privatnost i sigurnost. Ovaj stan na prizemlju... više

344.999€ (3 791 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • .sprat

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska, 3.0, 84m2, 2/3, TA

Skadarlija, Beograd

Beograd, Stari Grad- Skadarlija, Zestska 3.0, 84m2, 2/3, TA U jednoj od najautentičnijih dorćolskih ulica, u Zetskoj, nalazi se stan sa ozbiljnim... više

345.000€ (4 107 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/3 spratova

Vračar, SC Vračar, Vojvode Šupljikca, 4.0, 114m2, 335000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjizen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodican stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji... više

335.000€ (2 938 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 367200€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099049 - Prodaje se petosoban stan u dva nivoa, u izgradnji, sa PDV-om, u urbanoj vili na Telepu. Stan je u mirnoj ulici... više

367.200€ (2 700 €/m²)

  • 5 soba
  • 136m²
  • 2/2 spratova

Zemun, Ćukovac, Novogradska, 4.5, 116m2, 368880 EUR

Ćukovac, Beograd

Komforan, četvoroiposoban stan povrsine 116m2. Nalazi na 2/3 sprata u stambenoj zgradi u izgradnji sa samo četiri stana. Prema građevinskom... više

368.880€ (3 180 €/m²)

  • 5 soba
  • 116m²
  • 2/3 spratova

Prodaje se četvorosoban penthouse stan - Liman 4 144m2

Liman 4, Novi Sad

Prodaja penthouse stana u Novom Sadu, smeštenog na prestižnoj lokaciji Liman 4, u ulici Narodnog Fronta. Stan je odmah useljiv, potpuno renoviran,... više

336.600€ (2 337 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 144m²
  • 7/7 spratova

BW QUARTET 4, 3.0 ODLICAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Quartet 4, luksuzna zgrada u okviru projekta „Beograd na vodi“, nalazi se u centralnom delu kompleksa, u zoni nize gradnje, u blizini Savskog... više

369.000€ (4 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4.sprat

ZVEZDARA GRADSKA BOLNICA 104m2 , T , 348000e

Gradska Bolnica, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Gradska bolnica, Cingrijina, 4.0, 104 m2 sa zastakljenom terasom, III od VI spratova, cg, lift, interfon,... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 3.sprat

ZVEZDARA LION 114m2 , 2T , 370000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Brsjacka, 3.0, 114 m2, 2 terase, VPR od I sprata, TA, bez lifta, ktv, internet, odmah useljiv,... više

370.000€ (3 245 €/m²)

  • 3 soba
  • 114m²
  • Visoko prizemlje.sprat