Za upit stan 110000 pronađeno 4998 oglasa

Novi Sad, Salajka, Kisačka , 3.0, 140m2, 320000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 118908, V/, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, garaza, podrum, ostava. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju odlican moderno uredjen... više

320.000€ (2 285 €/m²)

  • 3 soba
  • 140m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Novosadskog sajma, 4.0, 108m2, 320000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 123984, I/, klima, lift, terasa, garaza, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

320.000€ (2 962 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 1.sprat

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 82m2, 320000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vracar.... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova

Lux salonac, 94m2, Karađorđeva, blizu Beograda na vodi ID#1508

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno... više

350.000€ (3 723 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Centar, ul. Maksima Gorkog - Uknjižen trosoban stan ID#1000925

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Izdvajamo iz ponude odličan, uknjižen, veoma komforan trosoban stan. Ovaj lep stambeni prostor nalazi... više

350.200€ (3 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 1.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 321360€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100063 - Uknjižen Penthaus na Telepu u blizini Kružnog toka. Sastoji se iz prostranog i luksuzno opremljenog dnevnog boravka,... više

321.360€ (2 678 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 120m²
  • 7/8 spratova

VOZDOVAC DUSANOVAC 142m2 , 2T , 352000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, 5.0, 141.93 m2 sa 2 terase, VII od VII spratova, dupleks, cg sa kalorimetrima, telefon,... više

352.000€ (2 478 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • 7.sprat

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića, 94m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3.0, 94m2, 3/3, EG, lift Stanovi u savremenoj novogradnji u ulici Bože Jankovića, izgrađeni od... više

322.000€ (3 425 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 94m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

332.800€ (2 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 123m²
  • 2/6 spratova

Top ponuda, prvoklasna novogradnja, duplex, 179,5m2, treći sprat, Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,..... više

332.800€ (1 859 €/m²)

  • 4 soba
  • 179m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, Crveni krst, 3.0 78m2+ PDV ID#1594

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zadovoljstvo nam je da vam ponudimo novogradnju izuzetnog kvaliteta gradnje, koriste se najkvalitetniji materijali, energetski pasoš, daljinsko... više

323.802€ (4 151 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova

Stari grad, Terazije, Balkanska, 2.5, 60m2, 324000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 93774, I/VI, klima, lift, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada.... više

324.000€ (5 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/6 spratova