Za upit stan 110000 pronađeno 5012 oglasa

ZVEZDARA LION 114m2 , 2T , 370000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Brsjacka, 3.0, 114 m2, 2 terase, VPR od I sprata, TA, bez lifta, ktv, internet, odmah useljiv,... više

370.000€ (3 245 €/m²)

  • 3 soba
  • 114m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Petosoban stan NOVI SAD, 349600€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101671 CENA 349.600e sa PDV-om + agencijska provizija od 3%. Duplex stan u zaleđu Bulevara Patrijarha Pavla, u izgradnji.... više

349.600€ (2 300 €/m²)

  • 5 soba
  • 152m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 350000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100594 -CENA je 350000 + 3% agenijska poizija. Uknjižen četvorosoban LUKSUZAN stan U STAROM GRADU blizu Suda, nove Palate... više

350.000€ (2 991 €/m²)

  • 4 soba
  • 117m²
  • 2/4 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 74m2, 371850 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

371.850€ (5 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

Dva spojena trosobna stana, na drugom spratu, lift, 155 m2, Palilula

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dva spojena trosobna stana, 70 m2 i 85 m2, sa dva ulaza, uz mogućnost zasebne prodaje, jednog ili drugog. U celini, stan ima dva... više

372.000€ (2 400 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 339900€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100503. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen četvorosoban stan u centru grada, na top lokaciji... više

339.900€ (2 481 €/m²)

  • 4 soba
  • 137m²
  • 6/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Lux trosoban stan 96m² na Telepu sa uračunatim p

Telep, Novi Sad

Na prodaju je lux trosoban stan površine 96 m² u novogradnji na Telepu, jednoj od najtraženijih i najbrže rastućih lokacija u Novom Sadu. Ovaj... više

339.900€ (3 540 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 96m²
  • .sprat

Novi Sad, Kej, , 4.5, 95m2, 339999EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 118841, IV/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban... više

339.999€ (3 578 €/m²)

  • 5 soba
  • 95m²
  • 4/5 spratova

Novi Beograd, Blok 63, Vojvođanska, 3.0, 95m2, 340000EUR

Blok 63, Beograd

Agencijski ID: 92719, IV/X, lift, terasa, novogradnja, ostava. Stan se prodaje kompletno namesten, cena garaznog mesta 20000. Vise informacija... više

340.000€ (3 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/10 spratova

Novi Beograd, Blok 22, Antifašističke borbe, 3.0, 135m2, 340000EUR

Blok 22, Beograd

Agencijski ID: 121321, VII/VII, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Odlican stan kod Arene uknjizen na 95m2 sa galerijom od dodatnih 40m2,... više

340.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 135m²
  • 7/7 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 4.0, 126m2, 340000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 130734, III/IV, dupleks, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam izvanredan dupleks stan od uknjizenih... više

340.000€ (2 698 €/m²)

  • 4 soba
  • 126m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Futoška, Futoska, 4.0, 183m2, 340000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 102462, II/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, pogodan za pp. U ponudi stan na top lokaciji, kompletno renoviran,sa... više

340.000€ (1 857 €/m²)

  • 4 soba
  • 183m²
  • 2/5 spratova